Пакет “Бізнес”

Вартість розміщення

Пакет працює по підписці, ми віднімаємо щомісяця 699 гривень c вашого балансу. У разі закінчення підписки підключені послуги по просуванню будут призупинені до моменту повторного включення послуги.

Знижки на абонплату

При одноразовій оплаті 3 місяців1 992 грн2 097 грн
При одноразовій оплаті 6 місяців3 775 грн4 194 грн
При одноразовій оплаті 12 місяців6 710 грн8 388 грн

Умови роботи

— 500 об'яв, кожна наступна об'ява 1 грн.
— Знижка 30% на все просування
— Персональний менеджер
— Імпорт ваших оголошень по API або XML

Просування

Ми цінуємо ваш час і гроші. Тому на ab.ua діє лінійка спеціальних послуг, які дозволяють значно прискорити продаж практично будь-якого автомобіля.

Пакетное продвижение
В залежності від купленного пакета певна кількість ваших оголошень (5, 10, 20, ...) буде обновлятися кожен день і підніматися на верхню позицію списку протягом місяця. Дана послуга оновлює дату публікації та збільшує кількість переглядів оголошень.

Просування для одного оголошення

*Всі послуги включаються на 15 днів
Виділення кольором
Ми маркуємо кольором ціну автомобіля, що дозволяє зробити вигідний акцент на оголошенні і залучити додаткове увагу покупців.
Розміщення в блоці TOP
Ваше оголошення відображається на перших 3-х місцях в пошуковій видачі по марці / моделі на кожній сторінці в списку ТОП-оголошень а також мають пріоритетну позицію в блоці «Схожі» на картках оголошень про продаж аналогічних авто. Одночасно до показу доступно не більше 3-х оплачених оголошень, які відображаються у випадковому порядку з усіх активних оголошень в ТОПі.
* Всі оголошення в блоці "ТОП" відображаються випадковим чином і мають рівний шанс для показу. Інші оголошення відображаються в загальному пошуку з позначкою "ТОП".
Розміщення в блоці VIP
Ваше оголошення розміщується в спеціальний блок над пошуковою видачею, а також буде відображається в спеціальному блоці на сторінці кінцевого оголошення, що дозволяє продати автомобіль в рекордно короткі терміни.
Підняття оголошення і автопросування
Дана послуга діє разово, вона не просто піднімає Ваше оголошення в пошуку, але ще і оновлює дату публікації і збільшує кількість переглядів оголошення. Таким чином, вона відмінно працює навіть в разі найбільш застояних автомобілів.

Спеціальні пропозиції

Швидкий продаж

Пропозиція діє 15 днів. Воно включає комплекс з послуг: виділення кольором, автопродвіженіе, розміщення в блоці TOP . Ціна на комплекс знижена на 40%.

Турбо продаж

Пропозиція діє 15 днів. Воно включає комплекс з послуг: виділення кольором, автопродвіженіе, розміщення в блоці TOP, розміщення в блоці VIP . Ціна на комплекс знижена на 40%.

Хочу перейти на пакет Бізнес
Як до Вас звертатися?
Телефон
Пошта
Місто
Назва© 2022 Автобазар™- Купити нове авто або продати бу з пробігом в Україні

.
.