Розмістити рекламу

ab.ua — один з провідних порталів в Україні з продажу різного транспорту. Ми продаємо все, що рухається - від легкових автомобілів до комерційної спецтехніки, мототранспорт і водний.

Тисячі автолюбителів щодня приходять до нас, щоб купити або продати машини, знайти шини та диски, отримати інформацію про тест-драйви та дізнатися свіжі новини ринку.


Аудиторія

Місячна аудиторія —Мы предлагаем понад 1 211 200 чоловік (Google Analytics, січень 2018). Більше половини з них становлять чоловіки і жінки у віці від 25 до 44 років, у 24% дохід вище середнього.


Формат рекламних матеріалів

Ми пропонуємо різноманітні рекламні можливості - від брендування сторінок ab.ua до розміщення гнучко настроюються баннерів різних форматів. Рекламні місця розподілені за відповідними розділами сайту - легкові машини, комерційні, мотоцикли і т.д.

Головна сторінка

TОП баннер 1100 × 110 або брендування, суперфутер 1100 × 250 на всіх сторінках.

У правій колонці - преміум баннер може бути 2-х форматів. Також можна розмістити фіксовану кнопку, яка висить постійно, без ротації. І нижній баннер збоку.

Сторінки пошуку оголошень

На сторінках пошуку працюють:

TОП баннер 1100 × 110 або брендування, суперфутер 1100 × 250 на всіх сторінках.

Між оголошеннями пошуку додається контекстний баннер

Сторінка кінцевого оголошення

Сторінка автосалону

Сторінка журналу


Брендування сторінок


Формати реклами на мобільній версії

У мобільній версії ми використовуємо такі доповнюючі рекламні блоки:

Топ баннер, преміум баннер, фіксовані кнопки на кінцевих обхявленіях, контекстні баннера в пошуку і Супер футер. Всі баннери мають адаптивний формат, що розтягується


Можливості для роботи з цільовою аудиторією

Покази деяких баннерів на ab.ua можна націлювати на конкретну аудиторію - наприклад, на тих, хто переглядає в пошуках певні розділи або шукає автомобіль певної марки, з певними параметрами в потрібному вам регіоні.

В аукціонному продукті таких можливостей найбільше - географічний таргетинг можна об'єднати з соціально-демографічними або з класовим.

Подробиці налаштувань продуктів і коефіцієнти до них - в файлі «Вартість розміщення» (PDF – 25,5 Кб).

Зв'язатися з нами
Як до Вас звертатися?
Телефон
Пошта
Місто
Назва© 2021 Автобазар™- Купити нове авто або продати бу з пробігом в Україні

.
.