Пакет “Бізнес Плюс”

ab.ua - один з провідних порталів в Україні з продажу різного транспорту. Ми продаємо все, що рухається - від легкових автомобілів до комерційної спецтехніки, мототранспорт і водний.


Вартість розміщення

Пакет працює по підписці, ми віднімаємо щомісяця 1499 гривень c вашого балансу. У разі закінчення підписки підключені послуги по просуванню будут призупинені до моменту повторного включення послуги.

Знижки на абонплату

При одноразовій оплаті 3 місяців4 272 грн4 497 грн
При одноразовій оплаті 6 місяців8 095 грн8 994 грн
При одноразовій оплаті 12 місяців14 390 грн17 988 грн

Переваги пакета

500 об'яв, кожна наступна об'ва 1 грн.

Згідно тарифікації для автосалонів передбачено розміщення 500 об'яв в межах пакету. Вартість розміщення кожної наступної об'яви - 1 грн.

Сторінка автосалону

У покупців є цілодобовий доступ до сторінки автосалону, де зібрані всі Ваші оголошення та новини

Знижка на всі просування — 40%

Персональний менеджер

Ми знаємо, що запорука кращого обслуговування - це індивідуальний підхід до кожного клієнта. За Вами буде закріплений менеджер, який допоможе вирішити будь-яке питання, пов'язаний з нашим продуктом, консультувати, надавати статистику і просувати Ваші оголошення.

Мінісайт продавця

Імпорт ваших оголошень по API або XML

Публікація новин і акцій компанії


Просування

Ми цінуємо ваш час і гроші. Тому на ab.ua діє лінійка спеціальних послуг, які дозволяють значно прискорити продаж практично будь-якого автомобіля.

Пакетное продвижение
В залежності від купленного пакету певна кількість ваших оголошень (5, 10, 20, ...) буде оновлюватися кожен день і підніматися на верхню позицію списку протягом місяця. Дана послуга оновлює дату публікації та збільшує кількість переглядів оголошень. Оновлені оголошення будуть додатково показуватися на всіх сторінках пошуку по б/у автомобілям в блоці пропозицій від автосалонів.

Просування для одного оголошення

*Всі послуги включаються на 15 днів
Виділення кольором
Ми маркуємо кольором ціну автомобіля, що дозволяє зробити вигідний акцент на оголошенні і залучити додаткове увагу покупців.
Розміщення в блоці TOP
Ваше оголошення відображається на перших 3-х місцях в пошуковій видачі по марці / моделі на кожній сторінці в списку ТОП-оголошень а також мають пріоритетну позицію в блоці «Схожі» на картках оголошень про продаж аналогічних авто. Одночасно до показу доступно не більше 3-х оплачених оголошень, які відображаються у випадковому порядку з усіх активних оголошень в ТОПі.
* Всі оголошення в блоці "ТОП" відображаються випадковим чином і мають рівний шанс для показу. Інші оголошення відображаються в загальному пошуку з позначкою "ТОП".
Розміщення в блоці VIP
Ваше оголошення розміщується в спеціальний блок над пошуковою видачею, а також буде відображається в спеціальному блоці на сторінці кінцевого оголошення, що дозволяє продати автомобіль в рекордно короткі терміни.
Підняття оголошення і автопросування
Дана послуга діє разово, вона не просто піднімає Ваше оголошення в пошуку, але ще і оновлює дату публікації і збільшує кількість переглядів оголошення. Таким чином, вона відмінно працює навіть в разі найбільш застояних автомобілів.

Спеціальні пропозиції

Швидкий продаж

Предложение действует 15 дней. Оно включает комплекс из услуг: выделение цветом, автопродвижение, размещение в блоке TOP. Цена на комплекс снижена на 40%.

Турбо продаж

Пропозиція діє 15 днів. Воно включає комплекс з послуг: виділення кольором, автопродвіженіе, розміщення в блоці TOP, розміщення в блоці VIP . Ціна на комплекс знижена на 40%.

Додаткові послуги

Розміщення в блоці ТОП на головній сторінці, пошуку автосалонів і нових автомобілів і на сторінці кінцевих оголошень нових авто і автосалонів.

Переходи на сайт автосалону

Особистий менеджер може додатково вести ваші оголошення з максимальною ефективністю

Розміщення новин і акцій автосалону з прив'язаними до них оголошеннями автомобілів


Медійна реклама

У нас є спеціальна пропозиція для брендування ваших сторінки автосалонів. Всі рекламні майданчики для ваших сторінок і оголошень будуть сформовані під вас.

Продаж авто та спецтехніки на АвтоБазарКупити б/у авто на ab.uaКупити новий автомобіль на avtobazar
.
.
.
.
.