АкцииЗнижка до 20% на запчастини і роботи для автомобілів 4+

Знижка до 20% на запчастини і роботи для автомобілів 4+

15:26, 1 февраля 2019 г.

Ловіть знижки від Автомобільного дому SKODA «Соллі-Плюс»! Якщо Ваш автомобіль старше 4 років, то для Вас пропозиція «Знижка до 20% на запчастини і роботи для автомобілів 4+».

Наші майстри подбають про Ваш автомобіль! Акція поширюється на авто 2015 року випуску і старше! Також для всіх фізичних осіб стартує акція «Знижки до 20% на товари для ТО, ремонту ходової частини авто, гальмівної системи, а також рульового управління!

До товарів цієї категорії також належать: оригінальне мастило, масляні фільтри, повітряні фільтри двигуна, повітряні фільтри салону, паливні фільтри.

Також Ви отримуєте знижку до 20% на роботи по обслуговуванню автомобіля! Сервісний центр SKODA «Соллі-Плюс» має в своєму розпорядженні необхідне обладнання для точної діагностики і усунення будь-яких несправностей вашого автомобіля.

Станція технічного обслуговування SKODA «Соллі-Плюс» гарантує якість проведених ремонтних робіт і якість використовуваних в роботі витратних матеріалів!

Акція діє до 28 лютого 2018 року. Більш детальну інформацію Ви завжди можете отримати у нас в автосалоні SKODA «Соллі-Плюс» за адресою: м.Харків, ул.Білогорська, 92Б.

Популярные марки и модели

Kia
Kia

SportageSorentoNiro

BMW
BMW

X1X3X5

Mazda
Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki
Suzuki

VitaraVitara SSX4

Ford
Ford

FiestaEdgeKuga

Mitsubishi
Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault
Renault

DusterCapturMegane

Peugeot
Peugeot

2083083008

Skoda
Skoda

SpacebackRapidOctavia

VW
VW

PassatTiguanTouareg

Mercedes-Benz
Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota
Toyota

CorollaCamryRAV 4

Продажа авто и спецтехники на АвтоБазарКупить б/у авто на ab.uaКупить новый автомобиль на avtobazar.
.
.
.
.