НовостиЯк лінійка Samsung Galaxy S змінили світ смартфонів

Як лінійка Samsung Galaxy S змінили світ смартфонів

12:09, 31 июля 2019 г.

Флагмани Samsung і Apple не тільки представляють світу рівень технічних можливостей виробника, а й формують тренд в смартфоностроеніі на найближчий рік. Цю тенденцію дуже легко простежити, якщо оцінити майже десятирічну історію розвитку лінійки Galaxy S від "Самсунг".

Вихід кожної нової моделі з цієї серії робив справжній фурор на ринку і змушував інших виробників шукати технічні рішення, щоб перенести напрацювання Samsung у свої смартфони. З кількома етапами розвитку Galaxy S, що найбільше запам'ятовуються, ми сьогодні розберемося більш детально.

Вигнутий AMOLED дисплей з надвисокою роздільністю

2.jpg

Samsung першими задали напрямок на позбавлення від рамок навколо дисплея. Зробили вони це досить оригінальним способом, зробивши дисплей трохи заокругленим по сторонах. Вперше така особливість з'явилася в Galaxy S6 Edge і була дуже тепло сприйнята фанатами бренду. Краї екрана були округлені досить сильно і на них могла виводитися інформація про пропущені виклики.

У 2015 році виглядало це досить футуристично. І не дивно, адже для реалізації такої можливості "Самсунг" довелося:

  • розробити технологію гнучкого дисплея, який можна загорнути по краях;
  • зробити скло, яке б без швів прикривало округлений дисплей;
  • адаптувати оболонку для роботи з подібним дисплеєм.

Фахівці офіційного магазину "Київстар" розповіли, що вся подальша лінійка смартфонів Samsung Galaxy S успадкувала цю особливість екрану. Виправили тільки дефект - довільне спрацьовування сенсора. У Galaxy S6 Edge, за рахунок того, що рамок на бічних гранях фактично не було, сенсор іноді довільно спрацьовував просто від того, що лежав в руці. Це дуже дратувало і заважало нормальній роботі. У подальших версіях ця проблема була повністю усунена.

Мінімальні рамки і гонитва за повною безрамковістю

3.jpg

Тільки на мінімізації бічних граней компанія не зупинилася. Незважаючи на те, що вигнуті дисплеї виглядали дуже цікаво і незвично, в кожній новій моделі було вирішено також зменшувати верхню і нижню межу. Однак, на відміну від бічних рамок, зробити це було досить проблематично з кількох причин:

  • на нижній межі розмістилася кнопка «Додому» і кнопки управління;
  • зменшення нижньої межі впиралося в технічні складності підключення дисплея;
  • на верхній рамці розташовувався отвір динаміка, камера і давачі.

Вже в моделі Galaxy S8 вдалося зменшити верхню і нижню рамку більш, ніж на 50%. Заради цього відмовилися від фізичних кнопок і більш компактно розмістили давачі на верхній частині. У представленому в 2019 році Galaxy S10 рамки практично повністю відсутні, а фронтальна камера перенесена в спеціальний отвір в дисплеї.

Камера - центральний елемент в смартфоні

4.jpg

Лінійка Galaxy S завжди задавала тренд в мобільній фотографії. Модель Galaxy S3, представлена ​​в 2013 році, була оснащена небаченим тоді датчиком на 13 МП і могла записувати відео в HD якості. "Самсунг" зробив камеру основним елементом смартфона і її розвитку приділяв не менше уваги, ніж апаратній частини і оболонці. Саме Samsung ми сьогодні зобов'язані тим, що камера в смартфоні знімає не гірше, ніж окрема цифрова камера.

Флагманські лінійки створюють тренди. Саме тому багато людей так жадають володіти саме такими смартфонами. Адже завжди приємно бути першою людиною, який використовував нову для ринку функцію.

Популярные марки и модели

VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.
.