АкцииВЗУЙ ЗИМУ У «ФОРВАРД-АВТО»: ПРИ КУПІВЛІ MITSUBISHI OUTLANDER ЗИМОВІ ШИНИ У КОМПЛЕКТІ

ВЗУЙ ЗИМУ У «ФОРВАРД-АВТО»: ПРИ КУПІВЛІ MITSUBISHI OUTLANDER ЗИМОВІ ШИНИ У КОМПЛЕКТІ

11:00, 7 ноября 2019 г.

Офіційний дилер «Mitsubishi Motors» в Одесі та Одеській області, автоцентр «Форвард-Авто», підготував нові вигідні умови для тих, хто планує придбати Mitsubishi Outlander.

По-перше, це приємна ціна, яка стартує від 559 000 грн.* на базову комплектацію Inform. І, по-друге, при покупці Mitsubishi Outlander незалежно від комплектації, кожен покупець отримує зимові шини в комплекті до автомобіля**, що, звичайно, стане приємним бонусом напередодні снігового сезону. Такі умови діють з 1 листопада по 15 грудня 2019 р. включно.

Нагадаємо, базова моноприводна комплектація Outlander Inform представлена ​​в Україні з 2,0-літровим бензиновим двигуном потужністю 145 к.с., який забезпечує можливість динамічного розгону і при цьому економить паливо. Разом з безступінчастим варіатором INVECS-III CVТ вони витрачають усього 7,5 л на 100 км у змішаному циклі.

Outlander 7 seats 1.jpeg

Також комплектація Inform включає всі необхідні функції безпеки, які набувають нової актуальності в зимовий період. Наприклад, активна система стабілізації курсової стійкості (ASC), яка при втраті зчеплення на слизькій поверхні автоматично управляє розподілом потужності двигуна і вибірково використовує гальма, щоб зберегти керованість автомобіля. У комплектації Inform доступні і такі «теплі опції», як підігрів сидінь і підігрів зовнішніх дзеркал, що вкрай зручно під час поїздок у сніжну погоду.

Outlander 7 seats 2.jpeg

*Мається на увазі рекомендована роздрібна ціна (від 559 тис. грн з ПДВ) на автомобілі ТМ «Mitsubishi» моделі «Outlander» в комплектації «Inform» ( «Інформ»), яка розрахована за станом на 31.10.2019г.

**Це означає, що новий автомобіль ТМ «Mitsubishi» моделі «Outlander» в комплектаціях «Inform» («Інформ»), «Invite» («Инвайт»), «Intense» («Интенс»), «Instyle» («Инстайл»), «Ultimate» («Алтімейт») доукомплектован додатковим комплектом зимових шин ТМ «Nokian».

Ці пропозиції діють з 01.11.2019р. до 15.12.2019р. в офіційному дилерському центрі «Форвард-Авто». Кількість автомобілів з зазначеними пропозиціями обмежена, їх зовнішній вигляд може відрізнятися від розміщеного в рекламі.

Більш детальну інформацію Ви можете дізнатись за номером: (048) 734 33 33.

Більше спеціальних пропозицій у нас на сайті: mitsubishi.od.ua

Чекаємо на Вас у нашому автоцентрі за адресою: м. Одеса, вул. Михайла Грушевського, 39 Б.

Популярные марки и модели

VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.
.