АкцииВсеукраїнська сервісна кампанія «Вигідна зима з Mitsubishi»

Всеукраїнська сервісна кампанія «Вигідна зима з Mitsubishi»

11:00, 4 декабря 2019 г.

ТОВ «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА», офіційний дистриб’ютор автомобілів Mitsubishi в Україні, оголошує про старт Всеукраїнської сервісної кампанії «Вигідна зима з Mitsubishi». Кожен власник автомобілів бренду може провести планову сезонну підготовку зі значною економією.

У період з 1 грудня 2019 р. до 29 лютого 2020 р. власники автомобілів Mitsubishi при зверненні до офіційної дилерської мережі отримають вигоду до 20%* на ряд найпопулярніших запчастин для підготовки до зимової експлуатації.

Саме взимку вузли та агрегати отримують максимальне навантаження, тому завчасна підготовка автомобілю допоможе не тільки зберегти його якісні характеристики, але й забезпечить безпеку на дорозі при водінні у складних зимових умовах.

Дана пропозиція поширюється на запасні частини автомобілів Mitsubishi. За детальною інформацією звертайтесь до найближчого офіційного дилера http://mitsubishi-motors.com.ua/dealer/

*Акція діє з 1 грудня 2019 р. по 29 лютого 2020 р. в мережі офіційних дилерів Mitsubishi Motors. Акція діє на обмежений асортимент, склад запасних частин та технічних рідин. За детальною інформацією про перелік акційних товарів звертайтесь до офіційних дилерів Mitsubishi Motors.

Популярные марки и модели

Kia

SportageSorentoNiro

BMW

X1X3X5

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraVitara SSX4

Ford

FiestaEdgeKuga

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMegane

Peugeot

2083083008

Skoda

SpacebackRapidOctavia

VW

PassatTiguanTouareg

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.
.