НовостиVolvo Cars першою впровадить технологію фотореалістичної візуалізації, використавши ігровий рушій Unreal Engine

Volvo Cars першою впровадить технологію фотореалістичної візуалізації, використавши ігровий рушій Unreal Engine

9:16, 9 июня 2022 г.

Volvo Cars першою впровадить технологію фотореалістичної візуалізації, використавши ігровий рушій Unreal Engine

У партнерстві з Epic Games Volvo Cars запускає технологію фотореалістичної візуалізації у своєму наступному поколінні електромобілів. Компанії інгтегрують ігровий рушій Epic Unreal Engine у майбутні автомобілі Volvo: власники Volvo отримають неперевершену високоякісну графіку в салоні авто.

Epic Games розробляє: інтерактивні розваги, програмне забезпечення, одну з найбільших відеоігор у світі Fortnite та ігровий рушій Unreal Engine —найдосконаліший інструмент для створення 3D у реальному часі. Саме його Volvo Cars планує використати для розробки цифрових інтерфейсів у своїх автомобілях, а також відтворення графіки в реальному часі.

Volvo Cars — перший європейський автовиробник, який використає Unreal Engine для розробки людино-машинного інтерфейсу (HMI). Планується, що спочатку ігровий рушій інтегрують в інформаційний модуль водія (DIM) — один із дисплеїв у салоні. Він надаватиме відповідну інформацію та відповідатиме за інформаційно-розважальні функції.

Наступне покоління автомобілів Volvo вражатиме власників високоякісною графікою на дисплеях: найбільш чіткі візуалізації, ніж будь-коли раніше, насичені кольори та абсолютно нова 3D-анімація — Volvo Cars розширює межі можливого графічного майбутнього автомобілів.

«Щоб забезпечити власникам легке й безпечне керування автомобілем, нам потрібна насичена, захоплююча та чуйна візуалізація всередині авто, — зазначив Хенрік Ґрін, директор із продукції Volvo Cars. Такого результату ми досягнемо, використавши Unreal Engine в автомобілях Volvo, що також покращить враження від керування».

Unreal Engine поєднають із високопродуктивною обчислювальною потужністю третього покоління Snapdragon® Cockpit Platforms. Це означає, що наступне покоління автомобілів Volvo встановить новий стандарт продуктивності графіки: інформаційно-розважальна система буде більш ніж вдвічі швидшою за попередню, а генерація та обробка графіки в салоні — вдесятеро.

volvo-cars-pershoyu-vprovadit-tehnologiyu-fotorealistichnoyi-vizualizaciyi_2.jpg

Хайко Венцель, директор Epic Games з автомобілебудування та HMI для Unreal Engine, відзначив, що використання всередині автомобіля інтерактивної графіки з високою роздільною здатністю, яка працює онлайн — це низка нових способів інформувати та розважати як водіїв, так і пасажирів. «Талановита команда Volvo Cars скористалася можливістю зробити щось дійсно інноваційне. Використання можливостей Unreal Engine забезпечить створення нових захоплюючих функцій, що постійно покращуватимуться», — переконаний Хайко Венцель.

Технологія фотореалістичної візуалізації дебютує у новій повністю електричній флагманській моделі авто. Очікується, що Volvo Cars презентує електромобіль вже у наступному році. Компанія планує якнайшвидше запустити родину повністю електричних автомобілів та зобов’язується виробляти виключно електромобілі вже до 2030 року.

Volvo Cars прагне і надалі залишатися лідером у сфері безпеки, тому використовуватиме Unreal Engine для розробки різних технологічних інновацій. Компанія продовжує досліджувати нові програми для цієї та інших програмно-керованих технологічних платформ.

Volvo Cars має амбітний план — розробити половину всього програмного забезпечення у своїх автомобілях самостійно вже до середини десятиліття. Тому компанія розпочинає набір висококваліфікованих працівників. Ставши членом команди Volvo Cars, експерти з програмування отримають можливість працювати над захоплюючими інноваційними додатками та платформами для автомобілів.

* Snapdragon є зареєстрованою торговою маркою Qualcomm Incorporated або її дочірніх компаній

***

Volvo Cars у 2020–2021 роках

За дванадцять місяців із липня 2020 року по червень 2021 року Volvo Car Group зафіксувала операційний прибуток у розмірі 22,5 млрд шведських крон (14,3 млрд шведських крон у 2019 році). Дохід за цей період становить 292,1 млрд шведських крон (274,1 млрд шведських крон), тоді як світові продажі досягли 773 000 автомобілів.

Про Віннер

Група компаній Віннер понад 29 років проводить успішну діяльність в Україні, є офіційним імпортером всесвітньо відомих автомобільних брендів Ford, MG, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley. Наша дилерська мережа пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у понад 60-ти дилерських центрах та сервіс партнерах в Україні. Крім автомобільної дистрибуції і роздрібної торгівлі Віннер здійснює лізингову діяльність, а також будує й обслуговує комерційну нерухомість. Група компаній Віннер націлена бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.

Популярные марки и модели
VW
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford
Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW
BMW

X1X3X53 series

Mazda
Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki
Suzuki

VitaraSx4

Kia
Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi
Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault
Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot
Peugeot

2083083008

Skoda
Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz
Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota
Toyota

CorollaCamryRAV 4

.
.