НовостиВиробник повідомляє про продаж понад 10 млн одиниць Toyota Land Cruiser у світі

Виробник повідомляє про продаж понад 10 млн одиниць Toyota Land Cruiser у світі

13:02, 3 октября 2019 г.

Компанія Toyota Motor Corporation (Toyota) оголосила, що сукупні глобальні продажі позашляховиків серії1 Land Cruiser2 перевищили 10 млн одиниць. За даними Toyota, об’єм продажів станом на 31 серпня 2019 року становив 10 млн одиниць.

Таким чином, Toyota Land Cruiser — один з найбільш продаваних автомобілів компанії3, історія якого розпочалася 1 серпня 1951 року. Саме тобі був випущений позашляховик Toyota Jeep BJ.

Масовий експорт автомобілів Land Cruiser почався з 20-ї серії. Вона була представлена в листопаді 1955-го, через чотири роки після запуску автомобіля першого покоління. Відтоді Toyota продовжує розробляти моделі, які відповідають потребам клієнтів, приділяючи особливу увагу надійності, витривалості та керованості на непрохідних дорогах. Дані якості слугували основою успіху Land Cruiser. Тому ці позашляховики залишаються улюбленим вибором клієнтів у всьому світі.

На початку виробництва Toyota експортувала менш ніж 100 позашляховиків на рік. Зате вже у 1965 році, через 10 років після повномасштабного випуску, ця цифра перевищила 10 000 одиниць на рік. Сьогодні Land Cruiser продається приблизно в 170 країнах і регіонах у всьому світі, а щорічні глобальні продажі, за повідомленням виробника, становлять близько 400 000 одиниць.

Land Cruiser сприяв підвищенню довіри клієнтів до бренда Toyota і став опорою, на якій компанія і побудувала свій експорт. Завдяки надзвичайній надійності та довговічності позашляховики Land Cruiser 40-ї серії у деяких регіонах використовуються і сьогодні, через 50 років після початку виробництва.

2.jpeg

Історія Land Cruiser символізує основні принципи Toyota — якість, довговічність і надійність. Позашляховик є вірним компаньйоном для виконання важкої роботи та у повсякденному житті. Автомобіль гарантує безпечну поїздку у будь-якому куточку світу.

В Африці Land Cruiser використовується для надання гуманітарної допомоги. Наприклад, у Бурунді на ньому перевозять у лікарню дітей, інфікованих малярією, а в таборах для біженців в Уганді — транспортують пацієнтів у клініки.

В Австралії Land Cruiser використовують у цинкових і мідних копальнях на глибині близько 1 600 метрів. З його допомогою також випасають худобу на величезних ранчо площею 8 000 квадратних кілометрів.

У Коста-Риці, в Центральній Америці, є регіони, де Toyota Land Cruiser використовують для збирання врожаю моркви на висоті 3 500 метрів. На крутих схилах, де навіть людині важко втриматися на ногах. Причина — лише Toyota Land Cruiser може дістатися цієї місцевості.

Дійсно, у світі є багато регіонів, де важко представити повсякденне життя без Toyota Land Cruiser.

Toyota Land Cruiser активно використовується у всьому світі.

3.jpeg

10 млн позашляховиків Toyota Land Cruiser, проданих за останні 68 років, використовувалися на різних типах доріг. Це сприяло вдосконаленню автомобілів Toyota.

Надалі, щоб відповідати та навіть перевершувати очікування клієнтів, розробка Toyota Land Cruiser відбуватиметься з урахуванням того, що позашляховики використовуватимуться в кожному куточку світу. Тому Toyota має намір встановити жорсткіші стандарти і продовжити розробки з метою створення по-справжньому унікального автомобіля.

1 Огляд серій Land Cruiser; моделі, котрі наразі випускаються, помічені зірочкою*.

Бренд Toyota:

Великовантажні моделі:

Toyota Jeep BJ, серії Land Cruiser 20 Series, 40 Series та 70 Series*

Універсали:

Серії Land Cruiser 55 Series, 60 Series, 80 Series, 100 Series, 200 Series*

Легковантажні моделі:

Серії Land Cruiser 70 Series Wagon, 70 Series Prado, 90 Series Prado, 120 Series Prado та 150 Series Prado*

Бренд Lexus:

LX 450, LX 470 та LX 570*; GX470 та GX 460*

2 Назву позашляховика змінено на «Land Cruiser» у 1954 році.

3 Довідка: модель Crown випущена в 1955 році; Corolla — в 1966 році.

Цей матеріал підготовлено за даними сайту: https://global.toyota/en/newsroom/toyota/29534066.html.

За додатковою інформацією щодо Land Cruiser, включно з цінами на доступний модельний ряд, звертайтеся, будь ласка, до офіційних дилерів Toyota в Україні.

Популярные марки и модели

VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.
.