НовостиТепер автомобілі HAVAL можна замовляти зі складу онлайн

Тепер автомобілі HAVAL можна замовляти зі складу онлайн

9:00, 20 сентября 2019 г.

Бренд HAVAL прагне задовольняти індивідуальні побажання клієнтів не тільки за рахунок різноманітності модифікацій кросоверів і позашляховиків, а й завдяки персоналізованому сервісу підбору авто.

З недавнього часу компанія «Богдан-Індустрія» - офіційний дистриб'ютор автомобілів HAVAL в Україні - запустила в рамках сайту haval-ukraine.com новий проект – онлайн-склад автомобілів, який дозволяє клієнтам підібрати авто зі складу по заданих параметрах. Відзначаючи необхідні атрибути автомобіля, такі як колір, система приводу, трансмісія, об'єм двигуна, клієнти можуть налаштувати онлайн-пошук свого автомобіля HAVAL у найближчого дилера і таким чином дізнатися, в якому автоцентрі знаходиться автомобіль, відповідний заданій специфікації.

7.jpg

«Тепер за допомогою послуги онлайн-складу автомобілів нашим клієнтам не знадобиться витрачати багато часу на пошук бажаного автомобіля. Використовуючи параметри онлайн-пошуку, всього за кілька кліків Ви зможете знайти найближчого дилера, у якого автомобіль є в наявність. - розповідає Борис Ткаленко, директор компанії «Богдан-Індустрія». Головна зручність сервісу онлайн-складу автомобілів HAVAL полягає в тому, що, не виходячи з дому, Ви зможете не тільки знайти Ваш HAVAL, а й відправити заявку на автомобіль, просто заповнивши форму онлайн-замовлення. »

Відвідувачі сайту haval-ukraine.com також можуть скористатися онлайн-конфігуратором, який дозволяє створити автомобіль на свій смак.

8.jpg

«Сьогодні при виборі автомобіля клієнти цінують персоналізовані рішення, які відображають їх власні побажання. Тому ми надаємо можливість самостійно підбирати автомобіль HAVAL, використовуючи зручний і простий інструмент онлайн-конфігурації. Вибираючи бажані технічні дані автомобіля і відзначаючи додаткові опції, тепер Ви зможете замовити автомобіль HAVAL, який буде відповідати Вашим індивідуальним потребам. Крім цього, конфігуратор значно полегшує вибір автомобіля і скорочує час підбору необхідної модифікації, пропонуючи клієнтові тільки ті варіанти, які існують в наявність. - коментує Борис Ткаленко.

9.jpg

Представники бренду HAVAL впевнені, що запуск нових онлайн-сервісів допоможе створити додаткову цінність для клієнтів і позитивно відіб'ється на сприйнятті марки українськими споживачами.

«Впроваджуючи дані онлайн-технології, ми не тільки прагнемо забезпечити новий споживчий досвід, а й демонструємо транспарентність бренду HAVAL. Використовуючи онлайн-сервіс підбору автомобілів HAVAL наші клієнти гарантовано отримують продукт, який відповідає їхнім очікуванням, а також індивідуальну цінову пропозицію з можливістю покупки HAVAL у найближчого дилера. »- коментує Борис Ткаленко.

10.jpg

Про бренд HAVAL:

HAVAL - це спеціалізований бренд компанії Great Wall Motors з виробництва позашляховиків і кросоверів. Назва бренду HAVAL походить від словосполучення «Have it all», що в перекладі з англійської означає «Отримай все». Слоган передає головне прагнення бренду HAVAL - надати покупцеві автомобіль, який поєднує в собі такі важливі якості, як надійність, технологічність, комфорт і безпеку. Позашляховики HAVAL є брендом №1 в категорії SUV в Китаї. На експортних ринках бренд HAVAL також займає провідні позиції завдяки конкурентоспроможній ціні. В даний час позашляховики HAVAL продаються в 33 країнах. З моменту першої зовнішньої поставки HAVAL прагне підвищити лояльність клієнтів і заробити репутацію кращого китайського SUV-бренду за кордоном. Піклуючись про світовий імідж, HAVAL прагне створити найкращі китайські позашляховики і стати провідним SUV-брендом, орієнтованим на інновації та спеціалізацію.

Популярные марки и модели

VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.
.