НовостиСтартовал сезон кольцевых гонок в Украине в новом формате Ukrainian Touring Championship (UTC)

Стартовал сезон кольцевых гонок в Украине в новом формате Ukrainian Touring Championship (UTC)

Invalid date

Київ, Україна 23 червня 2018

23 червня на автодромі «Чайка» відбулося відкриття сезону і перший етап чемпіонату України з шосейно-кільцевих перегонів Ukrainian Touring Championship. Це новий формат проведення чемпіонату. І дебют виявився вельми успішним. Незважаючи на те, що за день до гонки погода з виснажливої ​​спеки змінилася на дощову і прохолодну гонка відбулася і глядачі прийшли насолодитися видовищем.

Учасники Ukrainian Touring Championship змагалися в індивідуально-командному заліку в класах Турінг-лайт, У 1600, GT OPEN (1 підгрупа), GT OPEN (2 підгрупа), ВАЗ 2108, Е-8.

У класі GT OPEN (2 підгрупа) вибухнула неабияка, навіть драматична боротьба між Ігорем Скуз і Андрієм Євтушенком. Обидва спортсмени пілотували Ford Fiesta ST. Першу половину гонки лідерство утримував автомобіль під номером 1, за кермом якого перебував Ігор Скуз. Але в один з віражів Андрій Євтушенко на своєму Fiesta під номером 6 вирвався вперед і утримував першість ледь не до кінця гонки. І лише в самому фіналі досвід і холоднокровність дозволили Ігрю Скузь буквально зловити за хвіст мало не втеклої перемогу.

Після фінішу Ігор Скуз розповів: «Відразу після старту я зрозумів, що тиск в шинах не оптимальний і я намагався вести гонку акуратно, щоб зберегти покришки і доїхати до фінішу. До того ж перед одним з віражів у машини не увімкнулась 4 передача і Андрій Євтушенко мене обійшов. Боротьба була напруженою до самого фінішу, і я радий що мені вдалося здобути перемогу. Гонка вийшла цікавою ».

UTC 23.06 (1).JPG

Місця в класі GT Open 2 розподілилися наступним чином:

Місце Стартовий номер Прівище, ім’я Автомобіль
1 1 Скуз Ігор Ford Fiesta ST
2 6 Євтушенко Андрій Ford Fiesta ST
3 7 Драгомирецький Володимир Ford Fiesta ST
4 2 Скуз Олег Ford Fiesta ST
5 13 Товба Андрій Ford Fiesta ST
6 33 Феоктистов Владислав Honda CRX
7 79 Медведченко Олександр ЗАЗ-1102

У класі U1600 на подіум вийшли:

Місце Стартовий номер Прівище, ім’я Автомобіль
1 43 Апостолюк Володимир ВАЗ-111940
2 30 Кончук Вадим ВАЗ-11194
3 97 Ярмола Кирил ВАЗ-11193

У класі формул Е8 така трійка лидеров:

Місце Стартовий номер Прівище, ім’я Автомобіль
1 4 Куршін Дмитрий Даллара
2 1 Левинський Олександр Даллара
3 33 Гайдамаченко Дмитро Естонія 21

UTC 23.06 (5).jpg

UTC 23.06 (2).JPG

Переможці отримали не тільки кубки, а й призи від спонсорів: масла від Eurol Lubricants, а також продукцію від французького бренду аптечної косметики LIERAC (lierac.com.ua).

Незважаючи на негоду, яка обмежувала зручність перегляду гонки, глядачі змогли насолодитися найяскравішими моментами і в деталях оцінити всю видовище заходу завдяки великому світлодіодному екрані Flylights (flylights.com.ua), площею понад 20 м.кв.

UTC 23.06 (6).jpg

UTC 23.06 (7).JPG

Атмосферу свята підігрівали азартні майстра дріфту з «FDW», які організували дрифт-таксі і не тільки показували свою майстерність, а й катали відвідувачів гонки.

Цікавим шоу в ув'язненні свята стали заїзди по треку на Subaru WRX STI оснащеному сучасним просунутим газобалонним обладнанням від пратнера чемпіонату - компанії «Сервіс Газ» s-gas.com.ua. Автомобіль показав справжній бойовий характер і те, що машина не втратила свій запальний темперамент після переходу на харчування газом.

Всього в чемпіонаті Ukrainian Touring Championship 2018 буде 4 етапи. Другий етап відбудеться 1 вересня. Потім відбудеться гонка 13 жовтня та фінальний етап і закриття сезону 27 жовтня. Всі чотири гонки будуть проходити на автодромі «Чайка».

Ukrainian Touring Championship проходить за підтримки Автомобільної Федерації України (FAU) і Міністерства у справах молоді та спорту.

UTC 23.06 (3).jpg

Організатори UTC також дякують за допомогу і підтримку партнерів:

Компанію Moto Pro Ukraine moto-pro.net/

Будівельної групи «Фундамент» fundament.ua/

Регламент гонки размещено на сайті http://www.uatouring.com/UTC2018_regulationsR1.pdf

Контактна інформація організаторів:

Сайт: uatouring.com

FB: https://www.facebook.com/uatouring/

Телефон: 0972245067

Популярные марки и модели

Kia

SportageSorentoNiro

BMW

X1X3X5

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraVitara SSX4

Ford

FiestaEdgeKuga

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMegane

Peugeot

2083083008

Skoda

SpacebackRapidOctavia

VW

PassatTiguanTouareg

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.
.