НовостиСвітова прем'єра нового Volkswagen Passat у Женеві

Світова прем'єра нового Volkswagen Passat у Женеві

16:13, 8 февраля 2019 г.

Вдалий час для рекорду: цієї весни бестселер подолає відмітку в 30 мільйонів екземплярів.Це перетворює його однією на одну із найуспішніших середньорозмірних моделей у світі.

І одне відомо достеменно: 30-мільйонний Passat належатиме до прогресивного розвиненого восьмого покоління. Новий Passat зазнав глибокого технічного оновлення та втілює передові інновації бренда, що вже стає традицією. Новий Passat дебютує на Женевському автосалоні, а прем'єра на ринку України запланована на осінь 2019.
Масштабна технічна модернізація бестселера відкриває шлях у майбутнє продуктової лінійки 

Дебют у Passat: нова система допомоги водієві Travel Assist робить можливим частково автоматизоване водіння на швидкостях від 0 до 210 км/год
Завжди на зв'язку: мультимедійна система нового покоління з вбудованою карткою eSIM приносить нові функції синхронізації

Паралельно з дебютом седану Passat Variant стане першим автомобілем Volkswagen, здатним до частково автоматизованого водіння на будь-якій швидкості (від 0 до 210 км/год) завдяки новій системі IQ.DRIVE. До того ж новий Passat буде першою моделлю бренда у світі, що має кермо, здатне розпізнавати дотик на кшталт дисплеїв у смартфонах. Таке кермо виявляє дотики водія, забезпечуючи інтерактивну взаємодію з різноманітними системами допомоги водієві, наприклад Travel Assist.

Ще однією новою функцією у Passat стане аварійне керування Emergency Steering Assist, що підвищує безпеку під час виконання маневрів задля уникнення зіткнення завдяки вчасному втручанню гальм. Нова система IQ.LIGHT вперше дебютує в цьому сегменті - світлодіодні матричні фари головного світла перетворюють ніч на день і представляють інноваційну технологію освітлення, що дотепер була доступна виключно для моделі Touareg.

Окрім того, в новому Passat дебютує й третє покоління мультимедійних систем MIB3.Інтерфейсом для інтеграції додатків зі смартфонів служить App Connect, яка вперше у Volkswagen дозволяє застосовувати додатки для iPhone через бездротовий інтерфейс Apple CarPlay™. Відтепер, якщо потрібно, Passat зможе постійно бути онлайн завдяки MIB3, оскільки нова мультимедійна система серійно обладнана карткою eSIM*. Окрім вдосконалених навігаційних сервісів з наданням інформації в режимі реального часу, вона також пропонує нові технології: потокове відтворення музики, інтернет-радіо та інтеграцію з мережевими службами Volkswagen We, а також «хмарні» сервіси для автомобіля, які з'являться у майбутньому. Крім того, вперше можна буде використовувати смартфони як «мобільні ключі» для відчинення і запуску двигуна Вашого Passat.

Систему MIB3 тісно інтегровано з новим Digital Cockpit. Інтерактивну панель приладів було суттєво вдосконалено порівняно з системою Active Info Display, яка дебютувала із попереднім поколінням Passat. Дисплей інтерактивної панелі приладів було модернізовано, за рахунок чого він став ще більш контрастним та забезпечує чітке і високоякісне відображення. Набір функцій також розширився до цілком нового рівня. Відтепер всього однією кнопкою на новому багатофункціональному кермі можна налаштувати три різноманітні конфігурації відображення.

* Серійне оснащення автомобілів, вироблених для України, може відрізнятись від європейських.

Популярные марки и модели

Kia
Kia

SportageSorentoNiro

BMW
BMW

X1X3X5

Mazda
Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki
Suzuki

VitaraVitara SSX4

Ford
Ford

FiestaEdgeKuga

Mitsubishi
Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault
Renault

DusterCapturMegane

Peugeot
Peugeot

2083083008

Skoda
Skoda

SpacebackRapidOctavia

VW
VW

PassatTiguanTouareg

Mercedes-Benz
Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota
Toyota

CorollaCamryRAV 4

Продажа авто и спецтехники на АвтоБазарКупить б/у авто на ab.uaКупить новый автомобиль на avtobazar.
.
.
.
.