НовостиСТО мережі «Бош Авто Сервіс» у Запоріжжі: кваліфікований сервіс вашого авто

СТО мережі «Бош Авто Сервіс» у Запоріжжі: кваліфікований сервіс вашого авто

5:01, 5 сентября 2019 г.

Сьогодні в Запоріжжі функціонують три сертифіковані станції технічного обслуговування світової мережі «Бош Сервіс», ознайомитись з якими можна перейшовши за посиланням https://www.boschcarservice.com/ua/ru/.../sto_zaporogiy/. Кожна з них надає своїм клієнтам-автомобілістам якісні та оперативні послуги з діагностики, обслуговування та ремонту їхніх транспортних засобів. Серед основних переваг — це кваліфікований персонал, сучасне діагностичне обладнання та вікові традиції роботи.

Найпопулярніші операції на станціях мережі «Бош Авто Сервіс»

Запоріжжя — це велике індустріальне місто з дуже розвиненим автомобільним парком різноманітних корпоративних клієнтів. Тому більшість із них цінує свій час, адже простій автомобіля через неякісний ремонт чи несправність — це втрачені кошти та можливості. Даними факторами й пояснюється популярність такої послуги на станціях «Бош Автосервіс», як регламентне технічне обслуговування. Зазвичай ТО здійснюється через кожні 10–15 тис. км, залежно від марки та моделі авто. Автомобілісти можуть бути впевненими, що майстри знають точний об’єм необхідної технічної рідини або типорозмір повітряного фільтра. Механіки завжди мають змогу скористатися світовою базою даних компанії, у яку занесено інформацію стосовно всіх автомобілів, що серійно випускалися. 

Окрім того, на складах запчастин усіх сертифікованих автосервісів мережі є в наявності оригінальні комплектуючі Bosch для більшості популярних у нашій країні автомобілів. Тому власнику не треба перейматися та витрачати час на пошук необхідних деталей. Серед переваг запчастин «Бош» — висока якість, що підтверджується використанням деталей під час первинного збирання авто на конвеєрі. 

Також високий попит має передпродажна підготовка. Тобто продавець та покупець проводять комплексну експертизу авто на СТО «Бош Авто Сервіс», щоб точно виявити всі недоліки авто та сформувати ціну. У такому разі продавець отримує обґрунтовану оцінку стану своєї машини, що підкріплює вибраний ним прайс, а покупець не купує кота у мішку та знає всі сильні та слабкі сторони обраного автомобіля.

Переваги мультибрендовості мережі сертифікованих СТО

Деякі автомобілісти вважають, що монобрендові станції технічного обслуговування краще знають авто, аніж мультибрендові. Стосовно сертифікованих станцій «Бош Авто Сервіс» це твердження хибне, адже спеціалісти (від майстра-приймальника до механіка та електрика) добре знайомі з машинами різних марок завдяки великому досвіду роботи, а також регулярним програмам навчання онлайн та на базі навчальних центрів компанії. 

Менеджери з розвитку мережі «Бош Автосервіс» постійно слідкують за тим, щоб усі операції на станціях виконувались оперативно та якісно. Але й той же час доволі гостро стоїть питання збільшення кількості сертифікованих автосервісів, адже якісної діагностики та обслуговування бажає велика кількість клієнтів у великих та малих містах у різних кінцях України. Тому Bosch запрошує до співпраці станції техобслуговування та у свою чергу гарантує доступ до світового досвіду з обслуговування та ремонту машин, надає змогу навчання різних категорій персоналу тощо. Клієнти, у свою чергу, дивлячись, що СТО приєдналось до всесвітньовідомої мережі, мають усі підстави більше довіряти даній станції. І справа не лише у бренді. Адже на усіх автосервісах «Бош Авто Сервіс» однаково надається гарантія на встановлені запчастини та виконану роботу, також однаково працюють фірмові програми лояльності для клієнтів і тп.

Популярные марки и модели

Kia
Kia

SportageSorentoNiro

BMW
BMW

X1X3X5

Mazda
Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki
Suzuki

VitaraVitara SSX4

Ford
Ford

FiestaEdgeKuga

Mitsubishi
Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault
Renault

DusterCapturMegane

Peugeot
Peugeot

2083083008

Skoda
Skoda

SpacebackRapidOctavia

VW
VW

PassatTiguanTouareg

Mercedes-Benz
Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota
Toyota

CorollaCamryRAV 4

Продажа авто и спецтехники на АвтоБазарКупить б/у авто на ab.uaКупить новый автомобиль на avtobazar.
.
.
.
.