НовостиЩо робити, якщо страхова занижує виплату?

Що робити, якщо страхова занижує виплату?

12:24, 23 августа 2019 г.

Проблема отримання страхових виплат після ДТП є сьогодні особливо гострою . Адже після того, як автомобіль був пошкоджений в результаті аварії, нам потрібно якомога швидше повернути його до ладу. На жаль, страхової виплати не завжди вистачає на необхідний ремонт через те, що страхова компанія може знизити компенсацію. Як це відбувається і що необхідно зробити?

Після того, як ви стали учасником ДТП, ви повинні повідомити страхову компанію про подію. Після цього вона може надіслати свого представника, який проведе оцінку пошкоджень автомобіля. На підставі цих даних страхова компанія приймає рішення про розмір виплати.

Це саме той етап, на якому страхова може зменшити суму виплати. Для цього, її експерт проводить неправильну оцінку і занижує реальні ушкодження. В результаті, страхової виплати, після подібної оцінки, може не вистачити, щоб відновити ваш автомобіль і вам доведеться витратити власні гроші на ремонт.

Як не допустити подібного?

Зверніться в компанію “Аварком”. Ми вміємо знайти підхід до страхової компанії і зможемо домогтися для вас необхідною виплати. Нашими зусиллями було повернуто клієнтам понад 38 мільйонів гривень - це результат, яким ми можемо по праву пишатися.

Після звернення в нашу компанію, ви можете бути впевнені в тому, що страхова справа буде доведена до справедливого рішення і ви зможете отримати потрібну суму. Для цього у нас є всі необхідні фахівці, які будуть супроводжувати страхову справу і, в разі необхідності, представляти ваші інтереси в суді. Але, найчастіше, страхові компанії погоджуються на досудове вирішення, спираючись на незалежну експертизу, яку проводить компанія "Аварком" для своїх клієнтів.

Також, ми рекомендуємо скористатися послугами аварійного комісара, якщо ви стали учасником ДТП. Він швидко приїде на місце аварії і допоможе правильно все оформити, підготувати всі необхідні документи і простежити за тим, щоб протокол був правильно складений поліцією. Також, він може скласти Європротокол. Адже відомо, що вносити виправлення в Європротокол не можна, відповідно він повинен бути заповнений досвідченим фахівцем. Це допоможе уникнути конфлікту зі страховою компанією і швидко отримає вашу виплату.

Популярные марки и модели

Kia
Kia

SportageSorentoNiro

BMW
BMW

X1X3X5

Mazda
Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki
Suzuki

VitaraVitara SSX4

Ford
Ford

FiestaEdgeKuga

Mitsubishi
Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault
Renault

DusterCapturMegane

Peugeot
Peugeot

2083083008

Skoda
Skoda

SpacebackRapidOctavia

VW
VW

PassatTiguanTouareg

Mercedes-Benz
Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota
Toyota

CorollaCamryRAV 4

.
.
.
.
.