НовостиПорше Захід відкриває двері у світ діджиталізації та втілює концепцію Digital Retail.

Порше Захід відкриває двері у світ діджиталізації та втілює концепцію Digital Retail.

10:52, 7 января 2019 г.

Впровадження концепції Digital Retail. Автомобіль мрії онлайн за допомогою додатка SalesPad.

Діджиталізація неухильно проникає в світ автомобілів. Марка Volkswagen в цьому процесі задає тренди, тому Порше Захід одним з перших впроваджує концепцію Digital Retail.

Клієнт для нас завжди у центрі уваги, саме тому ми дбаємо проте, щоб зробити Ваше перебування у нас та спілкування з нами - максимально комфортним.

За допомогою додатку SalesPad, Ви маєте можливість розпочати процес придбання автомобіля де завгодно (у зоні сервіса, у зоні відпочинку, у відділі продажу) – всі засоби завжди з продавцем, на планшеті.

2.jpeg

Моментально створити автомобіль своєї мрії на основі особистих побажань вибравши -Колір, Диски, Тип салону та всі опції на свій смак.

3.jpeg

Як бачите, у нашому автоцентрі, автомобіль вашої мрії знаходиться на відстані кількох кліків. Вся інформація доступна вам онлайн, на кінчиках пальців.
Уявіть, що все теж саме Ви, можете робити у себе вдома самі. Просто зайдіть на наш сайт, введіть 6-ти значний код, і авто вашої мрії у вас на смартфоні, а через Apple TV Ви можете ділитися думками про ваше майбутнє авто зі своїми рідними чи близькими.

Інновації на цьому не закінчуються - сьогодні ми представляємо вам технологію віртуальної реальності - першими серед преміальних брендів в Україні. За допомогою окулярів віртуальної реальності - опинитися в салоні майбутнього Туарег стає максимально просто.

4.jpeg

Ласкаво просимо в нову еру Volkswagen вже зараз, в автоцентрі Порше Захід за адресою с. Софіївська Борщагівка, вул.Вишнева,1а.

5.jpeg

Популярные марки и модели

VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.
.