НовостиNokian Tyres створює високошвидкісний овальний трек в серці Іспанії - роботи над новим полігоном ведуться за графіком

Nokian Tyres створює високошвидкісний овальний трек в серці Іспанії - роботи над новим полігоном ведуться за графіком

13:46, 4 июля 2019 г.

Новий випробувальний центр Nokian Tyres в Іспанії, який дозволить цілий рік проводити випробування літніх, всесезонних і зимових шин, буде готовий до 2020 року. Загальний обсяг інвестицій оцінюється в 60 мільйонів євро.

Там, де землю вкрило картатою ковдрою невеликих полів, зараз можна побачити різноманітність тестових трас, що поступово знаходять форму. Незважаючи на проливні дощі під час Пасхи, будівельні роботи зі спорудження нового випробувального центру Nokian Tyres в Іспанії ведуться за графіком.

Ймовірно, найбільш вражаючим є овальний трек із профільованими поворотами. Загальна дистанція траси становить понад 7 кілометрів, і команда з Німеччини, що спеціалізується на створенні класичних овальних треків, в даний час працює над топографією і верхніми шарами дорожнього покриття.

Ділянка площею 300 га розташована в невеликому містечку Санта Крус де ла Сарса, приблизно в годині їзди на південь від столиці Іспанії Мадрида.

«Випробувальний центр в Іспанії - це найбільше вкладення в випробувальні потужності, яку компанія інвестувала коли-небудь в своїй історії. Це підвищить наші можливості у виробництві продуктів, потрібних на зростаючих ринках, що передбачено нашою стратегією. Він також внесе істотний внесок в роботу над всім спектром нашої продукції »,– каже Юха Пірхонен, віце-президент Tire Technologies.

NokianTyres_Testing_center_Spain_14.jpg

4.jpg

5.jpg

Основна увага приділяється літнім і всезезоним шинам, а також шинам з високим швидкісним індексом; особливо високий попит на них на зростаючих ринках Nokian Tyres в Центральній Європі і Північній Америці, де компанія незабаром відкриє новий завод. Ще одним напрямком роботи випробувального центру є цілорічне підвищення безпеки продуктів.

Випробування є важливою частиною розробки безпечних шин

Уже проведена велика частина підготовчих робіт для більш ніж 10 трас нового випробувального центру: верхні шари грунту були видалені, а будівельна техніка приступила до роботи. Наступний етап - ретельне укладання шарів нового дорожнього покриття, яка на більшості дільниць повинна бути завершена до 2020 року.

Будівельні роботи на овальному треку найбільш складні і технологічні: профіль південного повороту і земельні роботи вже завершені. Далі за планом профілювання і укладання перших шарів асфальту. Після того, як роботи будуть закінчені, тут можна буде тестувати шини на швидкості до 300 км / г.

Новий полігон стане вже третім для Nokian Tyres. Він доповнює існуючу мережу випробувальних центрів, яка включає 700-гектарний полігон в Івало, Фінляндія, для випробування зимових шин, і полігон неподалік від фінської штаб-квартири компанії в м. Нокіа.

2.jpg

3.jpg

Менше шкоди навколишньому середовищу: вивчення нової екологічної чистої сировини

Одним з напрямків розвитку Nokian Tyres є вивчення рослини під назвою гваюла, перспективного джерела високоякісного каучуку для шин. Nokian Tyres бере участь в його культивації та вивченні у співпраці з місцевими університетами і організаціями-партнерами, сама ж плантація управляється місцевими фермерами.

Також компанія зарезервувала ділянку землі площею 25 гектарів для природоохоронної діяльності. На цій площі побудовані гнізда для яструбів і сов, а також водойми для птахів, за поведінкою яких фахівці спостерігатимуть протягом трьох років. На ділянці будуть посаджені кам'яні дуби та інші дерева.

Більш детальну інформацію про компанії Nokian Tyres і шинах Nokian ви знайдете на сайті: http://nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на корпоративних сторінках:

http://facebook.com/NokianTyresUkraine

https://instagram.com/nokiantyresua

Довідка про компанію:

Nokian Tyres розробляє і виробляє шини преміум-класу для людей, що цінують безпеку і стабільність. Натхненні нашою скандинавською спадщиною, ми створюємо інноваційні продукти для легкових, вантажних автомобілів і важкої техніки, які забезпечать вам безпеку і спокій в будь-яких погодних умовах. Наша мережа шинних центрів Vianor спеціалізується на сервісному обслуговуванні автомобілів і сервісі шин. У 2018 році чисті обсяг продажів компанії склав близько 1,6 млрд євро. У компанії Nokian Tyres зайнято близько 4800 співробітників. Акції Nokian Tyres котируються на фондовій біржі Nasdaq в Гельсінкі.

ТОВ «Нокіан Шина» є офіційним представництвом концерну Nokian Tyre splc. Підприємство зареєстроване в Україні в 2006 році, а операційну діяльність компанія почала в 2007 році. В цьому ж році був відкритий перший в Україні шинний центр Vianor.

Популярные марки и модели

VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.
.