НовостиNokian Tyres продовжує соціальну діяльність в Україні

Nokian Tyres продовжує соціальну діяльність в Україні

10:11, 1 июля 2019 г.

Nokian Tyres відома як соціально-відповідальна компанія, яка з кожним роком прагне підвищити безпеку своєї продукції, її екологічність, мінімізувати викиди шкідливих речовин, як від виробництва, так і від експлуатації авто, за рахунок зниження опору коченню шин. Українське представництво також намагається вносити свою лепту в соціальну діяльність компанії, допомагаючи з вирішенням проблем на місцевому рівні.

Минулого тижня представники компанії Nokian Tyres в Україні відвідали дитячий будинок "Оріана" в м Бориславі Львівської області. Місце було обрано не випадково, адже на відміну від установ у великих містах, які отримують більше фінансування, а також опіку з боку волонтерів, дитячі будинки в провінції цим обділені. Метою візиту було влаштувати справжнє свято для вихованців.

1.jpg

Гостей зустрічали представники місцевої влади, директор дитбудинку і вихованці.

“Нам дуже приємно, що компанія Nokian Tyres серед своїх співробітників активно пропагує благодійну діяльність в напрямку захисту дітей. Тільки за власним бажанням зробити дітей щасливішими, співробітники компанії приїхали в Борислав і поділилися з вихованцями тим, що їм необхідно найбільше, - увагою, турботою і небайдужістю ",прокоментував міський голова Борислава Ігор Яворський.

3.jpg

На даний момент в установі проживає 13 дітей різного віку: наймолодшому - 4 роки, а найстаршому - 15 років. В основному діти потрапляють в цей дитбудинок після позбавлення їх батьків прав на виховання або з неблагополучних сімей.

"Для Nokian Tyres соціальна відповідальність - один із напрямів для стабільного розвитку бізнесу. Ми виробляємо автомобільні шини, тому для нас в першу чергу важливою є безпека на дорогах. Але безпека на дорозі залежить не тільки від якості шин, але і від усвідомленості самих учасників дорожнього руху. Ми прагнемо не тільки локально допомагати, але і привернути увагу громадськості до актуальних проблем. Тому ми беремо участь в соціальних проектах, зокрема зараз одним з таких проектів є «Безпека дітей на дорогах». Візит в дитячий будинок «Оріана» є логічним продовженням цього проекту, адже ми зобов'язані захищати тих, хто цього потребує ",прокоментував Костянтин Анісімов, директор представництва Nokian Tyres в Україні.

Після невеликої екскурсії по території дитячого будинку, гості та діти, разом з аніматорами проводили хімічні досліди, малювали долонями картину, навчилися скручувати з надувних кульок собак, висадили квіти на клумбах, а також спільно зібрали подарунок від компанії - вуличну "шведську стінку". Після активного проведення часу на дітей чекали частування.

2.jpg

Від Бориславської міської ради та Львівської обласної ради Костянтину Анісімову були вручені подяки колективу ТОВ «Нокіан Шина», за впровадження соціально-культурного проекту, який спрямований на підтримку громади м. Борислава, допомога в благоустрої міста, а також встановлення дитячого майданчика.

4.jpg

Компанія Nokian Tyres планує і надалі брати активну участь в соціальних проектах як на глобальному рівні, так і в Україні.

Більш детальну інформацію про компанії Nokian Tyres і шини Nokian ви знайдете на сайті: http://nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на корпоративних сторінках:

http://facebook.com/NokianTyresUkraine

https://instagram.com/nokiantyresua

Довідка про компанію:

Nokian Tyres розробляє і виробляє шини преміум-класу для людей, що цінують безпеку і стабільність. Натхненні нашою скандинавською спадщиною, ми створюємо інноваційні продукти для легкових, вантажних автомобілів і важкої техніки, які забезпечать вам безпеку і спокій в будь-яких погодних умовах. Наша мережа шинних центрів Vianor спеціалізується на сервісному обслуговуванні автомобілів і сервісі шин. У 2018 році чисті обсяг продажів компанії склав близько 1,6 млрд євро. У компанії Nokian Tyres зайнято близько 4800 співробітників. Акції Nokian Tyres котируються на фондовій біржі Nasdaq в Гельсінкі.

ТОВ «Нокіан Шина» є офіційним представництвом концерну Nokian Tyre splc. Підприємство зареєстроване в Україні в 2006 році, а операційну діяльність компанія почала в 2007 році. В цьому ж році був відкритий перший в Україні шинний центр Vianor.

Популярные марки и модели

VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.
.