НовостиMICHELIN Pilot Sport Cup 2 - найшвидша в світі серійна шина

MICHELIN Pilot Sport Cup 2 - найшвидша в світі серійна шина

17:06, 5 сентября 2019 г.

Гіперкар Bugatti Chiron на шинах MICHELIN Pilot Sport Cup 2 став першим в світі серійним автомобілем, якому вдалося досягти максимальної швидкості в 490,484 км / год.

Рекорд встановлений в серпні тест-пілотом компанії Bugatti Енді Уоллесом на випробувальному полігоні компанії в Ера-Лессіні на півночі Німеччини.

Спортивні шини MICHELIN Pilot Sport Cup 2, якими був оснащений гіперкар, ідентичні шинам, що поставляється на ринок первинної комплектації. Вони отримали маркування BG, тобто можуть встановлюватися тільки на автомобілі Bugatti, і сертифіковані для експлуатації на дорогах загального користування. Єдина різниця - брекерних шар шин на Chiron, що встановив рекорд, був спеціально посилений, щоб витримати навантаження 5300 g, характерні для екстремально високих швидкостей.

Шини Pilot Sport Cup 2 для моделі Bugatti Chiron розроблялися спільними зусиллями Технологічного центру Мішлен в Ладу (Франція) і підприємства компанії в Шарлотті (Північна Кароліна, США). Для проведення найсуворіших випробувань фахівці американського підрозділу задіяли передове спеціалізоване обладнання. Для моделювання швидкості, яку повинен був розвинути Bugatti Chiron, використовувався стенд, призначений для випробування шин, що встановлюються на космічний шаттл. Стенд дозволяє тестувати поведінку і характеристики шин на швидкості до 510 км / ч.

Michelin PSC2 Bugatti Record 2.jpg

П'єр Шандезо, керівник групи розробки шин для автомобілів Bugatti, прокоментував рекорд наступним чином: "Мішлен пишається тим, що стала невід'ємною частиною такого успіху. Він є результатом нашої співпраці з компанією Bugatti, яка зародилася майже 20 років тому. Завдяки довірі, що поступово зміцнилась, компанія Bugatti надала Мішлен можливість розробити оригінальні шини для моделі Chiron ».

Інженери Мішлен і Bugatti працювали разом над створенням шин і оптимізацією компонентів ходової частини автомобіля. В результаті вдалося розкрити весь потенціал передових конструктивних рішень для каркаса, матеріалів і технологій виробництва. Паралельні розробка шини та вдосконалення автомобіля забезпечили Bugatti Chiron оптимальним рівнем експлуатаційних характеристик.

Крім неймовірної швидкості шини MICHELIN Pilot Sport Cup 2 вносять вагомий внесок в забезпечення безпеки і комфорту на дорозі, тому власники автомобіля Bugatti Chiron зможуть насолоджуватися водінням видатного суперкара в будь-яких умовах.

Шини для передньої осі: 285/30 R20 (99Y) MICHELIN Pilot Sport Cup 2.

Шини для задньої осі: 355/25 R21 (107Y) MICHELIN Pilot Sport Cup 2.

Michelin PSC2 Bugatti Record 3.jpg

Популярные марки и модели

VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.
.