АкцииКУТОЧОК ПРИЄМНИХ ПРОПОЗИЦІЙ В КИЙ АВТО

КУТОЧОК ПРИЄМНИХ ПРОПОЗИЦІЙ В КИЙ АВТО

13:41, 7 декабря 2018 г.

Оберіть саме Вашу комплектацію Renault Duster із списку, та отримуйте знижку та/або з комплектом зимових шин у подарунок.

2.jpg

2.jpg

2.jpg

2.jpg

2.jpg

¹ Під акційною вартістю мається на увазі роздрібна клієнтська вартість зі знижкою, що діє на обмежену кількість автомобілів із акційного списку.
² Під знижкою мається на увазі сума зменшення роздрібної клієнтської вартості до акційної вартості.
³ Під подарунком мається на увазі отримання додаткової знижки від вказаної акційної або рекомендованої роздрібної вартості автомобіля, якщо не вказана акційна, при одночасному придбанні автомобіля з акційного списку та комплекту з чотирьох зимових шин. Розмір додаткової знижки дорівнює рекомендованій роздрібній вартості комплекту з чотирьох зимових шин для офіційної дилерської мережі Renault в Україні та залежить від конкретно обраного автомобіля. Марку шин дізнавайтесь в офіційних дилерських центрах Renault в Україні. Подарунок не може бути замінений на грошовий еквівалент вартості комплекту шин. Зовнішній вигляд шин може відрізнятися від зображеного у рекламі товару.
Акційна вартість та додаткова знижка на комплект з чотирьох зимових шин діють при роздрібному та оптовому продажі наявних на складі автомобілів. При оптовому продажі за акційною вартістю корпоративна знижка додатково не надається. Про умови надання корпоративної знижки дізнавайтесь у офіційних дилерів Renault.

Популярные марки и модели

VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.
.