АкцииКУТОЧОК ПРИЄМНИХ ПРОПОЗИЦІЙ В КИЙ АВТО

КУТОЧОК ПРИЄМНИХ ПРОПОЗИЦІЙ В КИЙ АВТО

13:41, 7 декабря 2018 г.

Оберіть саме Вашу комплектацію Renault Duster із списку, та отримуйте знижку та/або з комплектом зимових шин у подарунок.

2.jpg

2.jpg

2.jpg

2.jpg

2.jpg

¹ Під акційною вартістю мається на увазі роздрібна клієнтська вартість зі знижкою, що діє на обмежену кількість автомобілів із акційного списку.
² Під знижкою мається на увазі сума зменшення роздрібної клієнтської вартості до акційної вартості.
³ Під подарунком мається на увазі отримання додаткової знижки від вказаної акційної або рекомендованої роздрібної вартості автомобіля, якщо не вказана акційна, при одночасному придбанні автомобіля з акційного списку та комплекту з чотирьох зимових шин. Розмір додаткової знижки дорівнює рекомендованій роздрібній вартості комплекту з чотирьох зимових шин для офіційної дилерської мережі Renault в Україні та залежить від конкретно обраного автомобіля. Марку шин дізнавайтесь в офіційних дилерських центрах Renault в Україні. Подарунок не може бути замінений на грошовий еквівалент вартості комплекту шин. Зовнішній вигляд шин може відрізнятися від зображеного у рекламі товару.
Акційна вартість та додаткова знижка на комплект з чотирьох зимових шин діють при роздрібному та оптовому продажі наявних на складі автомобілів. При оптовому продажі за акційною вартістю корпоративна знижка додатково не надається. Про умови надання корпоративної знижки дізнавайтесь у офіційних дилерів Renault.

Популярные марки и модели

Kia
Kia

SportageSorentoNiro

BMW
BMW

X1X3X5

Mazda
Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki
Suzuki

VitaraVitara SSX4

Ford
Ford

FiestaEdgeKuga

Mitsubishi
Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault
Renault

DusterCapturMegane

Peugeot
Peugeot

2083083008

Skoda
Skoda

SpacebackRapidOctavia

VW
VW

PassatTiguanTouareg

Mercedes-Benz
Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota
Toyota

CorollaCamryRAV 4.
.
.
.
.