НовостиКоли ж готувати сани: чи варто купувати зимові шини влітку?

Коли ж готувати сани: чи варто купувати зимові шини влітку?

11:31, 13 августа 2019 г.

Краще рано, ніж ніколи: зимові шини необхідні всім, хто їздить на автомобілі взимку. Але тим водіям, які не люблять затягувати до останнього, хотіли б закрити питання раніше і до того ж заощадити, варто звернути увагу на кілька важливих аспектів.

Безумовно, кінець літа можна назвати ідеальним періодом для покупки нового комплекту - все ще немає черг, в магазині представлені всі ходові розмірності і можна знайти вигідні за ціною пропозиції. Ближче до середини осені умови покупки вже не будуть настільки приємними - в магазинах буде багатолюдно і доведеться забути про знижки.

Але купувати зимові шини заздалегідь однозначно не рекомендується, якщо у покупця немає підготовленого місця для їх зберігання. Балкони і горища будинків для цих цілей не підходять, оскільки в жарку погоду - а останнім часом клімат відчутно теплішає і сонячних днів з температурою вище 30 градусів стає все більше - гумова суміш, з якої виготовлені шини, стрімко втрачає вологу. Шини висихають і це позначається на експлуатаційних характеристиках.

Правильне зберігання зимових шин має на увазі температуру в приміщенні до 20 градусів і нормальну вологість. Крім того, сховище повинне бути добре провітрюваним. Очевидно, що в реальному житті мало хто з клієнтів настільки серйозно підходить до проблеми - на відміну від спеціалізованих шинних центрів, де уважно стежать за дотриманням умов зберігання продукції. І тому, якщо вдома або в гаражі немає достатньо прохолодного місця, є сенс відкласти покупку на осінь, ближче до запланованого відвідування шиномонтажу.

При покупці обраного комплекту слід звернути увагу на дату виготовлення шин. Дата входить до складу ідентифікаційного коду шини, сформованого відповідно до вимог Міністерства транспорту США. Код являє собою рядок, яка починається з абревіатури DOT (Department of Transport), а в її кінці розташовані чотири цифри: перші дві позначають тиждень, другі дві - рік виробництва шини. Наприклад, 0819 - це восьмий тиждень 2019 року, іншими словами, лютий. Якщо ви вирішили купити модель не поточного року, то на цей аспект варто звернути окрему увагу.

З урахуванням наведених вище аргументів можна сказати, що купувати зимові шини краще в серпні-вересні, при покупці необхідно звертати увагу на дату виготовлення. Крім того, важливим є і вибір продавця, який забезпечує оптимальні умови зберігання шин. У шинних центрах VIANOR строго стежать за умовами на складах, хоча шини в жодному разі не лежать там довго: завдяки налагодженим процесам склад постійно оновлюється і клієнтам пропонують свіжу продукцію. Після вибору відповідної моделі шин Nokian Tyres на місці можна зробити установку нового комплекту, а крім того - отримати розширену Hakka-гарантію: безкоштовна заміна або ремонт пошкоджених шин протягом року з дати покупки.

На сьогоднішній день в Україні працює понад 160 шинних центрів Vianor та 250 авторизованих дилерів Nokian Tyres, тому будь-який клієнт зможе знайти потрібний комплект в своєму регіоні, швидко і без ускладнень встановити його на свій автомобіль.

NT_2.jpg

Більш детальну інформацію про компанії Nokian Tyres і шинах Nokian ви знайдете на сайті: http://nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на корпоративних сторінках:

http://facebook.com/NokianTyresUkraine

https://instagram.com/nokiantyresua

Детальніше про компанію:

Nokian Tyres розробляє і виробляє шини преміум-класу для людей, що цінують безпеку і стабільність. Натхненні нашою скандинавською спадщиною, ми створюємо інноваційні продукти для легкових, вантажних автомобілів і важкої техніки, які забезпечать вам безпеку і спокій в будь-яких погодних умовах. Наша мережа шинних центрів Vianor спеціалізується на сервісному обслуговуванні автомобілів і сервісі шин. У компанії Nokian Tyres зайнято близько 4800 співробітників. У 2018 році чисті обсяг продажів компанії склав близько 1,6 млрд євро. Акції Nokian Tyres котируються на фондовій біржі Nasdaq в Гельсінкі.

ТОВ «Нокіан Шина» є офіційним представництвом концерну Nokian Tyres plc. Підприємство зареєстроване в Україні в 2006 році, а операційну діяльність компанія почала в 2007 році. В цьому ж році був відкритий перший в Україні шинний центр Vianor.

Популярные марки и модели

VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.
.