НовостиJAGUAR LAND ROVER працює над створенням 3D клієнтського ДОСВІДУ за допомогою дисплея HUD

JAGUAR LAND ROVER працює над створенням 3D клієнтського ДОСВІДУ за допомогою дисплея HUD

12:10, 20 августа 2019 г.

● У рамках дослідження наступного покоління прозорих дисплеїв HUD Jaguar Land Rover працює над розробкою нової 3D технології.

● Завдяки цій технології на дисплеї буде відображатися стан дороги попереду, що допоможе значно зменшити час реакції на небезпеку на дорозі.

● Інноваційна система також зможе забезпечити пасажирам 3D розваги в спільних поїздках на автономних автомобілях в майбутньому.

● Ці дослідження є частиною концепції Jaguar Land Rover «Розумний салон».

Компанія Jaguar Land Rover працює над розробкою наступного покоління прозорих дисплеїв HUD, які зможуть транслювати інформацію про безпеку на дисплей прямо перед водієм, а також дозволять пасажирам дивитися 3D фільми прямо зі своїх сидінь під час спільних поїздок на автономних автомобілях в майбутньому.

Інженери працюють над новим потужним 3D прозорим дисплеєм HUD, на який виводитиметься інформація щодо підтримки безпеки в дорозі: попередження про зміну смуги, виявлення небезпеки, навігаційні підказки. Також цей дисплей допоможе уникнути труднощів управління в умовах низької видимості при поганій погоді або в умовах недостатнього освітлення. Доповнена реальність додасть глибину сприйняття за умови нанесення важливих повідомлень на дорогу попереду.

Дослідження, які проводилися в Німеччині, показали, що використання стереоскопічних 3D дисплеїв в автомобілі скорочує швидкість реакції на «спливаючі» підказки і підвищує свідомість дій водія під час керування. *

В майбутньому ця інноваційна технологія може використовуватися пасажирами для перегляду 3D фільмів. Технологія відстеження напрямки зору дозволить контролювати положення голови користувача і транслювати для нього 3D відео без використання індивідуальних екранів або стереоскопічних окулярів, які використовуються в кінотеатрах.

У майбутньому з повністю автономними автомобілями 3D дисплеї зможе надавати користувачам персоніфікований досвід і дозволяти кожному пасажиру автомобіля вибирати свій власний вид розваг. Кілька пасажирів, які їздитимуть в одному автомобілі, насолоджуватися кожен своїм обраним медіа. Вони також зможуть переглядавати деталі маршруту, цікаві місця або просто дивитися фільми. Але все це можна буде переглядати незалежно від місця знаходження в автомобілі.

Дослідження проводиться в партнерстві з Центром передової фотоніки та електроніки (ЦПФЕ) Кембриджського університету. Його метою є розробка прозорого дисплея HUD, який буде забезпечувати ефект присутності і відтворювати інформацію можна реалістично. Це дозволить водіям реагувати на загрози та підказки більш спокійно.

Дослідник інтерфейсу «користувач-машина» та прозорих екранів компанії Jaguar Land Rover Валеріан Мейджерінг заявив: «Розвиток віртуальної і доповненої реальності рухається дуже швидко. Це поєднання використовує кращі з доступних технологій і допомагає нам розробляти програми спеціально для автомобільної індустрії. Завдяки йому користувачі отримують більш яскравий досвід і, до того ж, воно наближає нас до нашої мети - безпечного, більш інтуїтивного і розумного майбутнього для кожного ».

Професор Дапінг Чу, директор Центру фотонних приладів і сенсорів, а також директор Центру передової фотоніки та електроніки, стверджує: «Ця програма - це передова розробок віртуального простору. Ми працюємо з концепціями та компонентами, які в майбутньому стануть фундаментом спільних подорожей в автономних автомобілях. Партнери ЦПФЕ - це гравці світового рівня, залучені від кожної сфери виробничого ланцюга. Їх залучення надає унікальну можливість вплинути на розвиток суспільства і в майбутньому підвищити цінність наших компаній ».

Дослідження наступного покоління прозорих дисплеїв HUD є частиною розробки концепції Jaguar Land Rover «Розумний салон»: застосування технологій, поєднання яких створює в салоні автомобіля персоналізований простір як для водія, так і для пасажирів. Покращені умови безпеки, розваги та функції забезпечення комфорту - все це стане частиною майбутнього автономних автомобілів.

Всі ці інновації ведуть компанію Jaguar Land Rover в її цілі - створити умови для життя суспільства більш безпечними і здоровими, і навколо чистіше. Постійно впроваджуючи інновації і адаптуючи свої продукти і послуги під мінливий світ, компанія зосереджена на досягненні майбутнього з нульовими викидами, відсутністю аварій і заторів.

* Стереоскопічні 3D інтерфейси: дослідження потенціалу і ризиків установлення 3D дисплеїв в автомобілі; Нора Брой, Штутгарт [2016]

Про компанію:

«Віннер Груп Україна» є одним з лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, понад 26 років веде успішну діяльність в Україні. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche і Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування і клієнтський досвід світового рівня в понад 45 дилерських центрах. «Віннер Коледж» вчить і розвиває всіх членів команди «Автотрейдінг» для забезпечення сервісу високого рівня. Також «Автотрейдінг» будує і обслуговує житлову і комерційну нерухомість. «Віннер» націлений служити прикладом чесного, прозорого та соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua

Популярные марки и модели

VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.
.