НовостиІнсталяційний центр STEK Ukraine - учасник рейтинг-акції «АВТОЕКСПЕРТ. Краща СТО 2019 »

Інсталяційний центр STEK Ukraine - учасник рейтинг-акції «АВТОЕКСПЕРТ. Краща СТО 2019 »

7:04, 30 августа 2019 г.

Протягом двох років компанія STEK працює на українському ринку. Незважаючи на такий короткий термін, за цей час були відкриті представництва в 16 регіонах нашої країни, а також реалізовані більше 1000 проектів тюнінгу українських авто.

В кінці травня нинішнього року відбулося урочисте відкриття сертифікованого інсталяційного центру ГБО STEK Ukraine. Тепер кожен, хто цікавиться захисними і тонувальними поліуретановими плівками STEK може отримати найповнішу інформацію про ці інноваційні продукти.

Інсталяційний центр має найсучасніше обладнання для демонстрації якостей і характеристик плівок. Менеджери STEK Ukraine нададуть максимально повну інформацію про саму продукцію, ціни, особливості обклеювання та експлуатації.

2.jpg

Завдяки трьом постам, інсталяційний центр STEK дозволяє якісно захистити ЛКП, а також затонувати автомобіль. Майстри-установники центру навчені всім тонкощам роботи з плівками STEK. Також компанія надає клієнтам широкий асортимент продукції - від прозорих захисних плівок для кузова або плівки з візуальним ефектом до тонування з різним ступенем затемнення і атермальності. Менеджери встановлення ГБО детально проконсультують і допоможуть підібрати найбільш оптимальний варіант обклеювання для будь-якого автомобіля - від позашляховика до спорткара. В інсталяційному центрі STEK клієнту доступні всі серії захисних і тонувальних плівок.

1.jpg

Варто відзначити, що на базі встановлення ГБО STEK відкрита школа для установників автомобільних плівок, де можна пройти курс навчання роботі з матеріалами і тонкощам обклеювання різних кузовних деталей.

Для клієнтів в інсталяційному центрі обладнана спеціальна зона відпочинку з кулером, телевізором і WiFi.

Компанія раніше вже брала участь в конкурсі «Автоексперт. Краща СТО» і отримала нагороди в номінації "Кращий тюнінг-центр".

3.jpg

Популярные марки и модели

VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.
.