НовостиГрупа компаній АІС оголошує про старт продажів мототракторов КрАСЗ Т160!

Група компаній АІС оголошує про старт продажів мототракторов КрАСЗ Т160!

13:00, 17 октября 2019 г.

Один з найбільших імпортерів і дилерів техніки для бізнесу та агросектора - Група компаній АІС, оголошує про початок продажів ще однієї нової моделі сільгосптехніки - мототракторов КрАСЗ Т160. Придбати новинку можна всього за 56 000 грн.! * При чому в базовий комплект обладнання вже входить грунтообробна фреза.

Мототрактор КрАСЗ Т160 призначений для використання невеликими сільськими та фермерськими господарствами (з територією до 1 Га), а також комунальними підприємствами. Може використовуватися для обробки полів і невеликих насаджень, оранки грунту, збору врожаю, вивіз сміття і транспортування вантажів.

КрАСЗ Т160 оснащений надійним і витривалим дизельним двигуном з водяним охолодженням ZS1100NDL, який розвиває макс. потужність до 18 к.с. Висока прохідність трактора забезпечується за рахунок блокування заднього диференціала і широкої гуми. КрАСЗ Т160 має гідравліку з плаваючим режимом, акумулятор великої ємності 80 Ah, що працює з додатково встановленими потужним генератором. КрАСЗ Т160 оснащений прямим приводом, який з'єднує мотор з коробкою передач і власним генератором, завдяки якому можна працювати тривалий час без зупинок.

Мототрактор має 12-дюймові передні колеса 16-дюймові задні, що забезпечує прекрасну стійкість і відмінне зчеплення з грунтом. Передню і задню колію можна регулювати в дуже широкому діапазоні, що дозволяє проводити досить великий перелік робіт по висадці, догляду та обробці різних рослин. Невеликі габарити дозволяють працювати в теплицях.

Дана модель може агрегатуватися з таким обладнанням, як плуг, фреза, дискова борона, сінокосарка сегментна, різак роторний, косарка-ботворізи, тракторні граблі, віз, картоплесаджалка дворядна і однорядна, культиватор, навісний обприскувач, прямо-сполучний насос, тріскодробарка, фронтальний навантажувач , снігоротор, відвал бульдозерний комунальний, щітка комунальна та ін. устаткуванням.

КрАСЗ Т160 має одну з кращих комплектацій і набір опцій серед конкурентів, що підвищить ефективність і безпеку експлуатації трактора:

- Сидіння підвищеної комфортності

- Передня світло-оптика збільшеної потужності + фари покажчиків поворотів

- Подвійна педаль гальма + гальмо стоянки

- Додатковий генератор підвищеної потужності

- Ручний газ

- Задня гідравлічна система з циліндром

- Вал відбору потужності

- Електростартер

- Передні крила

- Дзеркала заднього виду

- Датчик тиску масла, датчик температури О / Р, амперметр

- Замок запалювання, перемикач фар і поворотів на рульовій колонці

- Ящик для інструментів і ЗІП

17-10-2019 15-36-31.jpg

Серед додаткових переваг придбання міні- і мототракторов КрАСЗ в мережі АІС можна відзначити:

- Національна мережа АІС представлена ​​у всіх регіонах України.

- Придбати техніку можна в кредит або лізинг. **

- Безкоштовна доставка трактора Клієнту в господарство.

- Виїзний сервіс. Торгово-сервісна мережа АІС забезпечує їхнє гарантійне та сервісне обслуговування. Компанія надає послугу виїзного технічного і сервісного обслуговування по всій Україні. На базі підприємств АІС працюють мобільні сервісні бригади. Виїзд до Клієнтів здійснюється на повнопривідних сервіс-мобілях, які оснащені необхідними інструментами, оригінальними витратними матеріалами, запасом палива і мастильних матеріалів.

Детальніше про мототрактори КрАСЗ і умови їх покупки в мережі Групи компаній АІС можна дізнатися за телефоном 0800500205 або на сайті https://krasz.ais.ua.

* Вказана ціна за мототрактор станом на 02.10.2019 р Ціна може бути змінена в залежності від зміни обмінного курсу валюти закупівлі, а також в разі зміни комерційної політики виробника. З метою уточнення актуальною ціни необхідно звертатися до продавця.

** Послуги кредитування і лізингу здійснюються компаніями партнерами (банки та лізингові компанії), які мають відповідні ліцензії НБУ і Держфінпослуг. Більш детальну інформацію про партнерів і умови програм кредитування і лізингу уточнюйте у Продавця.

Популярные марки и модели

VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.
.