НовостиGROUPE RENAULT ПРЕЗЕНТУЄ ПЕРШИЙ У ФРАНЦІЇ «РОЗУМНИЙ ОСТРІВ» НА ОСТРОВІ БЕЛЬ-ІЛЬ

GROUPE RENAULT ПРЕЗЕНТУЄ ПЕРШИЙ У ФРАНЦІЇ «РОЗУМНИЙ ОСТРІВ» НА ОСТРОВІ БЕЛЬ-ІЛЬ

7:59, 28 сентября 2018 г.

- Groupe Renault разом з Morbihan Energie, Les Cars Bleus та Enedis об’єднали свої зусилля задля створення FlexMob’île − інноваційної програми, що має на меті допомогти французькому острову Бель-Іль перейти до альтернативних джерел енергії.

- Ця інтелектуальна електрична екосистема заснована на трьох основних напрямках, а саме на спільному використанні
електромобілів, стаціонарному зберіганні сонячної енергії та інтелектуальному заряджанні.

- Програма FlexMob’île є наступним кроком Groupe Renault у напрямку розвиток ідеї «розумних островів», першим з яких був о. Порту-Санту в Португалії.

Cпільно з партнерами, спільнота комун острова Бель-Іль, компанії Morbihan Energies, Les Cars Bleus, Enedis та група компаній Renault - номер один у галузі електричних екосистем - має честь представити новий спільний проект, відомий як FlexMob'île. Метою цієї інтелектуальної електричної екосистеми є сприяння переходу до альтернативних джерел енергії на французькому острові Бель-Іль, що знаходиться біля берегів південної Бретані. Ця ініціатива йде по стопах інноваційної програми «Розумний острів, вільний від викопного пального», яка працює з лютого минулого року на португальському острові Порту-Санту на архіпелазі Мадейри.

Протягом наступних 24 місяців Група компаній Renault та її державні і приватні партнери будуть розробляти інтелектуальну електричну екосистему, метою якої є зменшення викидів вуглекислого газу на острові та збільшення його енергетичної незалежності.

«Ми з великим бажанням співпрацюємо зі спільнотою острова Бель-Іль, компаніями Morbihan Energie, Les Cars Bleus та Enedis у цьому проекті, який є безпрецедентним у Франції. Наша мета така ж сама, як і на острові Порту- Санту, а саме, реалізація глобальних рішень, які задовольняють місцеві потреби, використовують як перевірені часом, так і новітні технології.

Сподіваємося, досвід системи о. Бель-Іль можна буде перенести не лише на інші острови, а й у міста та приміські райони», – сказав Жіль Норман (Gilles Normand), SVP, підрозділ електричних транспортних засобів.

Фредерік Ле Гарс (Frédéric Le Gars), який очолює громаду острова Бель-Іль, додав: «Коли генеральний директор Morbihan Energies Джо Брохан (Jo Brohan) роз’яснив мені проект, я зрозумів, що разом з Renault ми повинні стати ключовим гравцем у цій інноваційній схемі для побудови нової системи екологічно стійкої мобільності».

www.renault.ua

Електрична мобільність і відновлювальна енергія для зниження енергоспоживання З 2019 р. жителі та відвідувачі острова Бель-Іль матимуть доступ до парку електромобілів, серед яких Renault ZOE та Kangoo Z.E, за допомогою програми прокату з функцією самообслуговування. Ці авто працюватимуть завдяки мережі зарядних станцій, розташованих поруч з основними визначними пам'ятками острова.

Ця нова послуга спільного використання автомобілів заснована на використанні надлишкової енергії, що генерується сонячними панелями, встановленими на дахах основних громадських будівель острова. «Ця інтелектуальна система дозволить заряджати електрокари від надлишкової енергії, яку виробляє будівля» – пояснив пан Норман. Наприклад, сонячні батареї на даху школи надають тепло й освітлення для класних кімнат протягом тижня, тоді як енергія, вироблена у вихідні або під час шкільних канікул, буде використовуватись електромобілями.

Перехід до надійного енергозабезпечення сприятиме розвитку місцевої економіки

Сприяючи використанню генерованої на місці відновлюваної енергії, система FlexMob'île запропонує економічним партнерам острова підвищену гнучкість, обіцяючи одночасно істотну економію.

Наприклад, група компаній Renault планує надати відновлені акумуляторні батареї електромобілів для найбільшого курортного житлового комплексу острова. Ці батареї будуть використовуватися для зберігання енергії, виробленої протягом дня сонячними батареями, для її вживання ввечері, головним чином для підігріву бунгало. Це має дозволити комплексу продовжити свою сезонну роботу, яка досі була обмежена витратами на централізоване опалення.

Про групу Renault

Група Renault виробляє автомобілі з 1898 р. Сьогодні це транснаціональна група, яка об'єднує кілька марок, яка продала майже 3,76 млн автомобілів в 134 країнах в 2017 р. Група має 36 виробничих майданчиків, 12 700 точок продажів і більше 180 000 співробітників. Для того, щоб відповідати серйозним технологічним вимогам майбутнього і продовжувати свою стратегію прибуткового зростання, Група зосереджується на міжнародному зростанні і забезпеченні взаємодоповнюваності п'яти своїх марок (Renault, Dacia, Renault Samsung Motors, Alpine і LADA), розвитку електричного транспорту та співробітництву з Nissan і Mitsubishi . Повернувшись в Formula-1 зі своєю заводською командою і активно беручи участь в Formula-E, Renault демонструє, що вважає автоспорт важливим фактором розвитку інновацій та розширення пізнаваності марки.

Популярные марки и модели

VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.
.