НовостиЕлектромобіль Volvo C40 Recharge нагородили за найвищий рівень безпеки

Електромобіль Volvo C40 Recharge нагородили за найвищий рівень безпеки

16:42, 23 мая 2022 г.

Страховий інститут шосейної безпеки (IIHS) у США відзначив повністю електричний автомобіль Volvo C40 Recharge нагородою 2022 TOP SAFETY PICK+ (TSP+).

Volvo C40 Recharge – це перший електромобіль Volvo, що доступний виключно в електричній версії та без використання шкіри в інтер’єрі. Також він демонструє головний принцип бренду – безпеку. Водночас IIHS присуджує TSP+ автомобілям саме із найвищим рівнем безпеки. Volvo продовжує встановлювати нові стандарти у цьому напрямі, поєднуючи системи автоматичного екстреного гальмування, запобігання зіткненням, розпізнавання пішоходів і велосипедистів тощо.

C40 Recharge поєднує функціональні переваги кросовера із витонченим дизайном екстер’єру, що вирізняється низьким силуетом авто. Автомобіль оснащений інформаційно-розважальною системою із вбудованими застосунками та сервісами Google. C40 Recharge є найактуальнішим підтвердженням планів Volvo: бренд прямує до майбутнього з нульовими викидами, а Volvo Cars до 2030 року стане повністю електричною компанією. В Україні замовити електромобіль C40 можна в офіційних дилерських центрах Volvo. На сайті Volvo Car Ukraine можна попередньо створити автомобіль, який найкраще пасуватиме смаку та потребам майбутнього власника. А також обрати необхідні опції та додаткові пропозиції. Посилання на конфігуратор авто: https://www.volvocars.com/uk-ua/build/c40-electric.

«Оскільки Volvo продовжує рухатися до електрифікації, безпека залишається в основі всього, що ми робимо,сказав Андерс Густафссон, президент і генеральний директор Volvo Car у США.C40 Recharge, який отримав престижну нагороду IIHS Top Safety Pick Plus, підтверджує: Volvо завжди буде безпечним! Незалежно від того, яким саме двигуном оснащений автомобіль».

Головний принцип Volvo Cars — у новому Volvo кожен повинен бути максимально захищеним. Тому компанія постійно розробляє інновації щодо безпеки: обмеження швидкості в автомобілях, захист від зльоту з дороги та удосконалені сучасні системи допомоги водію (ADAS).

У 2021 модельному році Volvo став єдиним визначальним у сегменті брендом, весь модельний ряд якого отримав відзнаку IIHS TSP+.

***

Volvo Cars у 2020–2021 роках

За дванадцять місяців із липня 2020 року по червень 2021 року Volvo Car Group зафіксувала операційний прибуток у розмірі 22,5 млрд шведських крон (14,3 млрд шведських крон у 2019 році). Дохід за цей період становить 292,1 млрд шведських крон (274,1 млрд шведських крон), тоді як світові продажі досягли 773 000 автомобілів.

Про Віннер

Група компаній Віннер понад 29 років проводить успішну діяльність в Україні, є офіційним імпортером всесвітньо відомих автомобільних брендів Ford, MG, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley. Наша дилерська мережа пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у понад 60-ти дилерських центрах та сервіс партнерах в Україні. Крім автомобільної дистрибуції і роздрібної торгівлі Віннер здійснює лізингову діяльність, а також будує й обслуговує комерційну нерухомість. Група компаній Віннер націлена бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.

Популярные марки и модели
VW
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford
Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW
BMW

X1X3X53 series

Mazda
Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki
Suzuki

VitaraSx4

Kia
Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi
Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault
Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot
Peugeot

2083083008

Skoda
Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz
Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota
Toyota

CorollaCamryRAV 4

.
.