НовостиДе відремонтувати мотор з турбіною

Де відремонтувати мотор з турбіною

11:00, 29 ноября 2019 г.

Ремонт двигунів з турбонаддувом - це складна процедура, яку слід довіряти виключно професіоналам

На сьогоднішній день в світі практично не залишилося автовиробників, що не оснащують свої моделі моторами з турбінами. Такі двигуни вже давно довели свою більш високу ефективність в порівнянні з безнаддувними силовими агрегатами. Сучасні мотори з турбонаддувом здатні наділити автомобіль не тільки гідної динамікою, але і не розорити водія при заїзді на АЗС.

Але в той же час, не варто забувати, що двигуни з наддувом мають більш складну конструкцію, яка вимагає якісного обслуговування. Спроба заощадити на сервісі може в результаті обернутися дорогим ремонтом.

Якщо мотор з турбонагнітачем на вашому авто все ж почав «вередувати», то ми не радимо намагатися його відремонтувати в якомусь «гаражному» СТО, яке може тільки посилити проблему. Краще звернутися з таким складним ремонтом до професіоналів. Наприклад, на сервісну станцію «Центр Турбін».

photo_2019-11-29_12-39-36.jpg

Підхід до ремонту турбін на даному сервісі відрізняється від інших представників на ринку, в першу чергу, використанням сучасного діагностичного обладнання, а також кращих інструментів і технологій.

Серед іншого варто відзначити наявність балансувальних стендів для настройки турбокомпресорів згідно заводських значень. Крім того, «Центр Турбін» один з небагатьох в Україні має необхідне обладнання для ремонту та програмування електронного сервоприводу турбіни.

Також СТО може похвалитися власним складом запчастин, який дозволяє скоротити час ремонту до можливого мінімуму, тому що не втрачається час на пошук потрібної деталі на стороні.

photo_2019-11-29_12-39-34.jpg

Професіоналізм «Центру Турбін» підтверджується ще і тим, що багато партнерів даного СТО, віддають їм на ремонт турбокомпресори, з якими з тієї чи іншої причини не можуть впоратися самостійно.

Сервісна станція проводить всі види робіт, пов'язані з ремонтом турбін - діагностика, комплексний ремонт (заміна картриджа, соплового апарату), балансування картриджа, настройка наддуву, ремонт сервоприводу турбіни і т.д. На кожен відремонтований турбокомпресор надається гарантія терміном в один рік без обмеження пробігу.

«Центр Турбін» не має на меті зробити найдешевший ремонт на ринку. Головне завдання станції - надати кращий сервіс в Україні, навіть якщо ціни на обслуговування в окремих випадках будуть дорожче пропозицій конкурентів.

Не дивно, що сервісна станція «Центр Турбін» перемогла в номінації «Краща СТО по ремонту турбокомпресорів» в рамках всеукраїнського конкурсу «Автоексперт. Краща СТО 2019 ».

Популярные марки и модели

Kia

SportageSorentoNiro

BMW

X1X3X5

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraVitara SSX4

Ford

FiestaEdgeKuga

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMegane

Peugeot

2083083008

Skoda

SpacebackRapidOctavia

VW

PassatTiguanTouareg

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.
.