Автомир Nissan

12:46, 7 февраля 2019 г.

14.jpg

«Автомир Nissan» – офіційний дилер марки Nissan у Вінниці та Вінницькій області. Головне завдання компанії «Автомир Nissan» – забезпечити максимальний комфорт відвідувачів при покупці і обслуговуванні автомобілів.

1.jpg

24.jpg

Автомир Nissan – це концептуальний 3S комплекс (Sale — салон, Service — сервіс, Spareparts — запчастини). Так, в автосалоні відвідувач може ознайомитися з широкою лінійкою модельного ряду автомобілів Nissan, представленою на українському ринку. Консультанти нададуть необхідну інформацію відносно можливої комплектації, умов продажу і максимально посприяють увирішенні питань, що цікавлять Вас. Також ви можете проїхатися на вподобаному автомобілі на тест-драйві. Якщо бажаної комплектації немає в салоні, ми замовимо і доставимо ваш Nissan в найкоротші терміни.

3.jpg

CTO “Автомир Nissan” на Немирівському – це сертифікований сервісний центр по обслуговуванню і ремонту автомобілів, який повною мірою підтримує гарантійні зобов’язання Nissan.

Станція технічного обслуговування автомобілів площею 650 кв.м. оснащена сучасними діагностичними приладами, усім необхідним інструментом і устаткуванням провідних європейських виробників : BOSCH, HUNTER, AMI, FINI, MAD, що дозволяє здійснювати будь – які види робіт. Технічний і кадровий потенціал дозволяє робити діагностику і ремонт будь – якої складності і обслуговувати одночасно близько двадцяти машин.

MMCU_winter_2018_1350x520_ua (1).jpg

Малярно-рихтувальний комплекс «Автомир» – це сучасна станція ремонту, здатна виконати кузовний ремонт високої якості і будь-якої складності. Маючи сучасне устаткування і якісну лабораторія підбору фарб і емалей, ми в змозі рівномірно забарвлювати подряпини при локальному фарбуванні, робити фарбування окремих деталей і усього кузова, дотримуючись суворих технологій фарбування.

Додатково дилерський центр пропонує своїм клієнтам послуги з оформлення кредиту, страхуванню автомобіля і реєстрації в МРЕО ДАІ. На території центру є паркінг, комфортна зона відпочинку і очікування. Ви можете перепочити і випити чашку кави в затишному кріслі, спостерігаючи за тим, як обслуговується Ваш автомобіль.

4.jpg

Автосалон відкритий для Вас з 9.00 до 18.00 у будні, а в суботу працюємо з 09.00 до 17.00 за адресою Немирівскому шосе 94В.

Компанія “Автомир Nissan” робить усе можливе, щоб Ваше перебування і обслуговування в дилерському центрі було комфортним і продуктивним!

4.jpg

11.jpg

10.jpg

19.jpg

25.jpg

26.jpg

Популярные марки и модели

Kia
Kia

SportageSorentoNiro

BMW
BMW

X1X3X5

Mazda
Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki
Suzuki

VitaraVitara SSX4

Ford
Ford

FiestaEdgeKuga

Mitsubishi
Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault
Renault

DusterCapturMegane

Peugeot
Peugeot

2083083008

Skoda
Skoda

SpacebackRapidOctavia

VW
VW

PassatTiguanTouareg

Mercedes-Benz
Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota
Toyota

CorollaCamryRAV 4.
.
.
.
.