Домашняя страницаАвтомир Hyundai

Автомир Hyundai

13:28, 7 февраля 2019 г.

14.jpg

ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕР HYUNDAI У М.ВІННИЦЯ ТА ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

  • Концептуальний  3S-комплекс (Sale — салон, Service — сервіс, Spareparts — запчастини) – офіційний дилерський центр з продажу автомобілів Hyundai, сертифікований сервісний центр, а також великий склад запчастин у наявності та під замовлення. Кожен з елементів нашого центру відповідає високим вимогам та стандартам Hyundai Motor Company.
  • Test-Drive. У автосалоні представлена можливість проведення Test-Drive без попереднього запису на будь-якому автомобілі марки Hyundai. Під час проведення заїзду з Вами буде досвідчений спеціаліст, що розповість про переваги та особливості даного автомобіля під час руху.
  • Кредитування та страхування. Завдяки спеціальним кредитним програмам, що розроблена компанією Хюндай Мотор Україна, у Вас є можливість придбати автомобіль у кредит за найкращими умовами. Ми маємо партнерські відношення з надійними і перевіреними страховими компаніями, тому кожен наш клієнт може підібрати для себе найбільш оптимальний варіант, як за вартістю, термінами так і розмірами платежів
  • Сервісний центр «Автомир Hyundai» здійснює комплексне обслуговування будь-яких автомобілів марки Hyundai. Поєднання висококваліфікованих фахівців, сучасних технологій та грамотного стилю управління процесами дозволяє досягти максимальної якості обслуговування і забезпечити Ваш комфорт і безпеку. Станція технічного обслуговування автомобілів площею 650 кв.м. оснащена сучасними діагностичними приладами, усім необхідним інструментом і  устаткуванням провідних європейських виробників. Технічний  і кадровий  потенціал  дозволяє робити діагностику і ремонт будь – якої складності  і обслуговувати одночасно близько двадцяти машин.
  • Малярно-рихтувальний комплекс. Завдяки сучасному обладнанню, професійним майстрам та лабораторії з підбору кольору ми надаємо повний спектр робіт з фарбування та полірування автомобіля, а також здійснюємо кузовні роботи різної складності.
  • Послуги Trade-Іn від «Автомир Hyundai» – це варіант покупки нового автомобіля, при якому покупець передає салону своє вживане авто в рахунок оплати за новий автомобіль і доплачує різницю. Також ми можемо прийняти Ваш автомобіль на комісію і виставити його на демонстраційному майданчику, що допоможе продати авто за вигідною ціною.
  • Корпоративним клієнтам. Нашими спеціалістами розроблена гнучка система пільгового придбання автомобілів корпоративними клієнтами, узгоджена пільгова система обслуговування автомобілів корпоративних клієнтів.
  • Магазин запчастин та аксесуарів. У дилерському центрі представлена широка лінійка аксесуарів та великий склад запчастин у наявності та під замовлення.

2.jpg

3.jpg

6.jpg

7.jpg

9.jpg

13.jpg

1.jpg

16.jpg

Популярные марки и модели

Kia
Kia

SportageSorentoNiro

BMW
BMW

X1X3X5

Mazda
Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki
Suzuki

VitaraVitara SSX4

Ford
Ford

FiestaEdgeKuga

Mitsubishi
Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault
Renault

DusterCapturMegane

Peugeot
Peugeot

2083083008

Skoda
Skoda

SpacebackRapidOctavia

VW
VW

PassatTiguanTouareg

Mercedes-Benz
Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota
Toyota

CorollaCamryRAV 4.
.
.
.
.