АкцииАКТИВ ГРАН ПРІ новий офіційний дилерський центр Citroёn

АКТИВ ГРАН ПРІ новий офіційний дилерський центр Citroёn

15:00, 22 ноября 2019 г.

Компанія Citroёn продовжує активний розвиток в Україні. В дилерській мережі Citroёn помітне поповнення - новий автоцентр АКТИВ ГРАН ПРІ вже повноцінно обслуговує клієнтів. Підприємство включає в себе дилерський центр з продажу нових автомобілів, сервісний центр для обслуговування і ремонту, відділ продажу запчастин і аксесуарів, відділи кредитування і страхування, зону відпочинку.

Розташування автоцентру максимально продумане. Завдяки вдалому розташуванню на в'їзді / виїзді з Києва (Столичне шосе 101г), дилерський центр АКТИВ ГРАН ПРІ привертає до себе клієнтів не тільки зі столиці, але також з таких прилеглих міст, як Обухів, Васильків і Українка та інші довколишніх міст.

Дилерський центр готовий порадувати своїх гостей просторим автосалоном площею 326 м2 і широкої експозицією з семи автомобілів Citroёn. Запропоновано послуга тест-драйву: покупці можуть самі переконатися в відмінних ходових якостях автомобілів Citroёn, перевірити їх фірмовий комфорт на наших дорогах. А програма Trade-In дає можливість клієнту здати свій старий автомобіль в рахунок часткової оплати нового, причому іншу частину ціни можна заплатити відразу або оформити в кредит - і виїхати з автоцентру вже на новенькому Citroёn.

Нарешті, автомобільний центр АКТИВ ГРАН ПРІ, звичайно має повноцінну сервісну зону: сім підйомників для автомобілів, професійний інструмент і обладнання Citroёn, спеціально підготовлені і навчені майстри, автомийка.

АКТИВ ГРАН ПРІ запрошує ознайомитись з модельним рядом Citroёn, пройти тест-драйв і зробити покупку автомобіля в автосалоні.

Популярные марки и модели

Kia
Kia

SportageSorentoNiro

BMW
BMW

X1X3X5

Mazda
Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki
Suzuki

VitaraVitara SSX4

Ford
Ford

FiestaEdgeKuga

Mitsubishi
Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault
Renault

DusterCapturMegane

Peugeot
Peugeot

2083083008

Skoda
Skoda

SpacebackRapidOctavia

VW
VW

PassatTiguanTouareg

Mercedes-Benz
Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota
Toyota

CorollaCamryRAV 4

Продажа авто и спецтехники на АвтоБазарКупить б/у авто на ab.uaКупить новый автомобиль на avtobazar.
.
.
.
.