АкцииАКТИВ ГРАН ПРІ новий офіційний дилерський центр Citroёn

АКТИВ ГРАН ПРІ новий офіційний дилерський центр Citroёn

15:00, 22 ноября 2019 г.

Компанія Citroёn продовжує активний розвиток в Україні. В дилерській мережі Citroёn помітне поповнення - новий автоцентр АКТИВ ГРАН ПРІ вже повноцінно обслуговує клієнтів. Підприємство включає в себе дилерський центр з продажу нових автомобілів, сервісний центр для обслуговування і ремонту, відділ продажу запчастин і аксесуарів, відділи кредитування і страхування, зону відпочинку.

Розташування автоцентру максимально продумане. Завдяки вдалому розташуванню на в'їзді / виїзді з Києва (Столичне шосе 101г), дилерський центр АКТИВ ГРАН ПРІ привертає до себе клієнтів не тільки зі столиці, але також з таких прилеглих міст, як Обухів, Васильків і Українка та інші довколишніх міст.

Дилерський центр готовий порадувати своїх гостей просторим автосалоном площею 326 м2 і широкої експозицією з семи автомобілів Citroёn. Запропоновано послуга тест-драйву: покупці можуть самі переконатися в відмінних ходових якостях автомобілів Citroёn, перевірити їх фірмовий комфорт на наших дорогах. А програма Trade-In дає можливість клієнту здати свій старий автомобіль в рахунок часткової оплати нового, причому іншу частину ціни можна заплатити відразу або оформити в кредит - і виїхати з автоцентру вже на новенькому Citroёn.

Нарешті, автомобільний центр АКТИВ ГРАН ПРІ, звичайно має повноцінну сервісну зону: сім підйомників для автомобілів, професійний інструмент і обладнання Citroёn, спеціально підготовлені і навчені майстри, автомийка.

АКТИВ ГРАН ПРІ запрошує ознайомитись з модельним рядом Citroёn, пройти тест-драйв і зробити покупку автомобіля в автосалоні.

Популярные марки и модели

VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.
.