АкцииАкція «Знижка вихідного дня»

Акція «Знижка вихідного дня»

15:13, 12 февраля 2019 г.

Шановні користувачі авто Honda та Acura!

Тільки до кінця цього року у дилерському центрі «ВіДі Інсайт»  діє вигідна пропозиція - знижка вихідного дня у розмірі 15% - на сервіс Honda та Acura, а також 5% - на запасні частини.

Заощаджуйте, отримавши якісні послуги та виключно якісні запасні частини для вашого авто!

Офіційний дилерський центр «ВіДі Інсайт» оснащений сучасним обладнанням провідних світових виробників, що дозволить швидко та якісно виконувати повний комплекс робіт з використанням сучасних технологій на високому рівні. Якість обслуговування гарантується суворим дотриманням стандартів Honda Motor Co. Ltd.

Отримати знижку дуже просто – необхідно оформити заявку на сервіс та записатися на вихідний день - неділю, заповнивши онлайн-форму на сайті, або завітати до нас за адресою: с. Чубинське, вул. Київська, 55, 32-й км Бориспільського шосе.

За більш детальною інформацією звертайтесь до фахівців сервісу ВіДі Інсайт»  за телефоном:

+38 (044) 591-77-71.

Строк дії пропозиції з 12.02.2019 по 31.12.2019. Умовою надання знижки може бути тільки оформлення замовлення-наряду в недільний день. Акційна пропозиція не додається до інших акційних пропозицій, знижок та бали по Бонусній програмі лояльності на картки клієнтів не нараховуються.

*Право на отримання знижки на сервісні роботи  згідно та запасні частини за даною пропозицією мають тільки фізичні особи, за адресою: вул. Київська, 55, с. Чубинське, Бориспільський р-н., Київська обл., Україна.

*Знижка в розмірі 15% на сервісні послуги по даній акції не поширюється на: мийно-прибиральні роботи, на роботи з кузовного ремонту та тюнінгу субпідрядниі роботи по ремонту стартера, генератора, компресора, г / у керма, ел / у керма, карданного валу, коробки передач.

*Знижка в розмірі 5% на запасні частини по даній акції не поширюється на: додаткове обладнання та аксесуари.

Популярные марки и модели

Kia
Kia

SportageSorentoNiro

BMW
BMW

X1X3X5

Mazda
Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki
Suzuki

VitaraVitara SSX4

Ford
Ford

FiestaEdgeKuga

Mitsubishi
Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault
Renault

DusterCapturMegane

Peugeot
Peugeot

2083083008

Skoda
Skoda

SpacebackRapidOctavia

VW
VW

PassatTiguanTouareg

Mercedes-Benz
Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota
Toyota

CorollaCamryRAV 4

Продажа авто и спецтехники на АвтоБазарКупить б/у авто на ab.uaКупить новый автомобиль на avtobazar.
.
.
.
.