АкцииАІС пропонує лімітований склад тракторів Belarus за акційною ціною - від 475 000 грн.!

АІС пропонує лімітований склад тракторів Belarus за акційною ціною - від 475 000 грн.!

16:00, 9 декабря 2019 г.

Група компаній АІС - офіційний дилер сільгосптехніки Мінського тракторного заводу оголошує про акційний розпродаж лімітованого складу тракторів МТЗ BELARUS.

Тільки для перших 30 покупців у період дії акції діє спеціальна цінова пропозиція. Купити новий трактор МТЗ BELARUS оригінальної збірки Республіки Білорусь можна з вигодою до 11% або 60 000 грн. * Ціни - одні з найдоступніших на ринку:

BELARUS МТЗ 82.1 - від 475 000 грн.
BELARUS МТЗ 1025.2 - від 660 000 грн.
BELARUS МТЗ 1221.2 - від 860 000 грн. **

ais-predlagaet-limitirovanij-sklad-traktorov-belarus-po-akcionoj-cene-02.jpg

BELARUS - багатофункціональні, універсально-пропашні колісні трактори, які активно використовуються:
- в сільському господарстві (збір врожаю, підготовка і обробка грунту);
- в комунальному та лісовому господарстві;
- в будівництві;
- в транспортних роботах;
- в промисловості.

82-а і 892-а модель можливі до придбання як в стандартному виконанні, так і з переднім ведучим мостом балкового типу з підвищеною несучою здатністю.

ais-predlagaet-limitirovanij-sklad-traktorov-belarus-po-akcionoj-cene-03.jpg

Доступні ціни, високі характеристики потужності, економічність, спрощена зміна навісного та напівнавісного обладнання, здатність агрегатуватися з вітчизняними і зарубіжними сільхозмашинами, екскаваторами й вантажно-розвантажувальними комплексами, збільшений дорожній кліренс, оперативний сервіс і недорогі запчастини вигідно виділяють трактора BELARUS серед конкурентів.

Придбати трактор BELARUS в АІС можна в кредит або лізинг, включаючи цілий ряд пільгових та акційних програм ***. Всі моделі є в наявності на складах в містах присутності Групи компанії АІС. Торгово-сервісна мережа АІС крім продажу тракторів BELARUS забезпечує їх гарантійне та сервісне обслуговування. При цьому компанія пропонує послугу виїзного сервісу.

ais-predlagaet-limitirovanij-sklad-traktorov-belarus-po-akcionoj-cene-04.jpg

До замовлення доступний широкий спектр сільгоспагрегатів, додаткового обладнання, включаючи газобалонне обладнання для експлуатації тракторів на газодизельному паливі.

Акційна пропозиція діє в дилерській мережі АІС по всій Україні для перших 30-ти покупців тракторів в період з 10.11.2019р. по 31.12.2019р. (або що настане раніше) тільки на склад тракторів, що знаходяться в Україні.

Детальніше про трактори BELARUS та умовах їх покупки в мережі Групи компаній АІС можна дізнатися по телефону 0800-500205 або на сайті www.mtz.ais.ua

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

YOUTUBE

FACEBOOK

INSTAGRAM

* Вказана різниця в прайс-листі на МТЗ Belarus 82.1 станом на 10.06.2019р. та 10.11.2019р.
** Вказані мінімальні ціни за одиницю товару за станом на 10.11.2019р. Ціни можуть бути змінені в залежності від зміни обмінного курсу валюти закупівлі до гривні, а також в разі зміни комерційної політики виробника. З метою уточнення актуальною ціни необхідно звертатися до продавця.
*** Послуги кредитування і лізингу здійснюються компаніями партнерами (банки та лізингові компанії), які мають відповідні ліцензії НБУ і Держкомфінпослуг. Більш детальну інформацію про партнерів та умови програм кредитування і лізингу уточнюйте у Продавця.

Популярные марки и модели

VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.
.