АкцииABOVE AND BEYOND TOUR: ТЕСТ-ДРАЙВ МОДЕЛЬНОГО РЯДУ LAND ROVER В ОДЕСІ

ABOVE AND BEYOND TOUR: ТЕСТ-ДРАЙВ МОДЕЛЬНОГО РЯДУ LAND ROVER В ОДЕСІ

15:00, 2 декабря 2019 г.

У грудні відбудеться тест-драйв модельного ряду Land Rover під назвою Above and Beyond Tour, в рамках якого пройде допрем’єрний показ абсолютно нового Defender.

Окрім тест-драйву найпопулярніших моделей гості туру отримають унікальну нагоду першими познайомитися з новим Land Rover Defender.

Для участі у заході необхідна обов’язкова попередня реєстрація в офіційному дилерському центрі «Jaguar Land Rover Одеса».

Дата: 11 грудня 2019 року
Час: 11:00 -17:00

Місце: м. Одеса, Овідіопольська дорога, 3-Б

Реєстрація на тест-драйв за телефоном: (048) 734-18-00

Land Rover Above and Beyond Tour продемонструє всім бажаючим можливості потужних автомобілів Land Rover. Подія об’єднає існуючих та потенційних клієнтів, які планують оновити або придбати автомобіль найближчим часом. Гості туру зможуть випробувати декілька автомобілів, порівняти їх та визначитися, яка саме модель Land Rover найбільше відповідає вимогам майбутнього власника. Для тест-драйву будуть доступні моделі: Discovery Sport, Range Rover Evoque, Range Rover Velar, Range Rover Sport SVR, Range Rover Sport Hybrid, Range Rover та Discovery.

Для участі в заході та тест-драйві необхідно пройти обов’язкову реєстрацію та отримати підтвердження участі. Учасник тест-драйву повинен володіти діючим посвідченням водія та мати досвід керування авто подібного класу не менше 3 років.

В рамках Land Rover Above and Beyond Tour також відбудеться допрем’єрний показ нового Land Rover Defender. Вперше Land Rover Defender було представлено 10 вересня на міжнародному автосалоні у Франкфурті (Німеччина), а вже у грудні українські прихильники бренду можуть познайомитися з новинкою. Для українського ринку Land Rover Defender буде доступний у комплектаціях Pure, S, SE, HSE, Auto First Edition та Auto Х. Офіційний дилер «Jaguar Land Rover Одеса» вже приймає замовлення на виробництво моделей та надає можливість створити свій особливий автомобіль та замовити його для виробництва.

Перш ніж постати перед майбутніми власниками, новий Defender пройшов більше ніж 62 000 інженерних випробувань. Прототипи моделей було перевірено на витривалість протягом більше ніж 1,2 мільйони км за найсуворіших умов нашої планети – від 50°С пустельної спеки до -40°С арктичного морозу.

Популярные марки и модели

Kia

SportageSorentoNiro

BMW

X1X3X5

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraVitara SSX4

Ford

FiestaEdgeKuga

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMegane

Peugeot

2083083008

Skoda

SpacebackRapidOctavia

VW

PassatTiguanTouareg

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.
.