НовостиУ КИЄВІ ПРОЙШОВ ФІНАЛ ЧЕМПІОНАТУ «КОЗАКІВ-МОТОГОНЩИКІВ»

У КИЄВІ ПРОЙШОВ ФІНАЛ ЧЕМПІОНАТУ «КОЗАКІВ-МОТОГОНЩИКІВ»

9:53, 24 сентября 2019 г.

Нещодавно пройшов фінальний етап Міжнародного чемпіонату з пітбайків Cossacks Pitbike Cup на автодромі «Чайка» в Києві.

В такому форматі чемпіонат в Україні пройшов вперше. Ініціатором мотогонок виступив Сергій Григорович - творець ігор «Козаки» і «S.T.A.L.K.E.R». Сергій, який сам є мотогонщиком зі стажем, давно підтримує і розвиває мотоспорт в Україні.

Чемпіонат проходив в 4 етапи, три з яких відбулися на автодромі «Чайка» і екстрим-парку Х-парк в Києві, а також в Полтаві. До змагання допускалися мотоцикли класу «Пітбайк» з 12-дюймовими колесами.

У цьому сезоні взяло участь 104 пілота, що робить Cossacks Pitbike Cup наймасовішим спортивним мотозаходів. Серед учасників були також 10 дівчат і 10 дітей. На кожному з етапів найшвидший гонщик отримував кубок і призи додатково до основного заліку від партнера чемпіонату компанії «Тотал Україна».

Гостями Cossacks Pitbike Cup стали і пілоти світового рівня - одесит Микита Калінін, японець Хікарі Окубо, професійні спортсмени з Росії - Седін Дмитро, Чернов Олександр, пілоти з сусідніх країн - Зенон Вшола з Польщі та Сулім Андрій з Республіки Білорусь.

2.jpg

«Перегони на пітбайках - найбезпечніший вид мотоспорту для пілотів будь-якого рівня. Пітбайк дає правильну посадку на мотоциклі, розвиває рівень пілотування, дозволяє при певному рівні їзди стрибати через трампліни, проїжджати грунтові ділянки, і насолоджуватися порцією адреналіну. Ми хочемо подякувати нашому партнера компанію «Тотал Україна» за плідну співпрацю і цінні призи для переможців чемпіонату. За відгуками наших гонщиків, моторні оливи TM ELF відмінно себе зарекомендували », - розповів організатор Cossacks Pitbike Cup Олексій Ляшенко.

Cossacks Pitbike Cup був створений як чемпіонат, в якому можуть змагатися пілоти різних рівнів підготовки. Тому учасники діляться на 4-5 груп відповідно до кваліфікаційного часу і борються за кубок вже в своєму класі. На початку сезону більшість тренерів їхали в групі А, учні - в групі С і D. На останньому етапі деякі учасники перейшли в групу В і стали конкурентами своїх вчителів.

Чемпіонат Cossacks Pitbike Cup вже встиг завоювати собі звання народних мотогонок України. Сезон 2020 обіцяє бути яскравим і насиченим.

3.jpg

4.jpg

Інформаційна справка

Тотал Україна

Тотал Україна є представництвом підрозділу Total Lubrifiants, міжнародного концерну Total.

03150, Київ, Україна, вул. Антоновича, 172, оф. 1115

тел. 0800 30 40 80

Підрозділ Total Lubrifiants

Total Lubrifiants - провідний світовий виробник і продавець моторних олив і мастил. Компанія представлена в 150 країнах світу 41 виробничим підприємством і більше 5 800 співробітниками. Total Lubrifiants пропонує інноваційні, ефективні, а також екологічні продукти і послуги, розроблені більш, ніж 130 дослідниками у власному дослідницькому центрі. Total Lubrifiants - провідний партнер автомобільного, промислового і морського ринків. Більше інформації ви можете знайти на сайтах lubricants.total.com и elf.com

Концерн Total є основним енергетичним гравцем, який виробляє і продає паливо, природний газ і низьковуглеводну електроенергію. Наші 100 000 співробітників працюють над тим, щоб надавати безпечну, чисту і доступну енергію. Працюючи в більш ніж 130 країнах, ми прагнемо стати соціально відповідальної енергетичною компанією. Більше інформації ви можете знайти на сайті: www.total.com

Популярні марки і моделі
VW
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford
Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW
BMW

X1X3X53 series

Mazda
Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki
Suzuki

VitaraSx4

Kia
Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi
Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault
Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot
Peugeot

2083083008

Skoda
Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz
Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota
Toyota

CorollaCamryRAV 4

.
.