НовостиКомпанія Volvo Cars трансформує свою структуру для подальшого зростання

Компанія Volvo Cars трансформує свою структуру для подальшого зростання

15:00, 30 апреля 2020 г.

29 квітня Volvo Cars анонсувала план із прискорення трансформації для довгострокового зростання компанії. Вона повідомила про скорочення 1 300 посад у сфері операційної діяльності, а також перегляд і скорочення контрактів із надання консультаційних послуг.

Деталі, зокрема кількість скорочених робочих місць, будуть вирішені протягом найближчих місяців на перемовинах із профспілками. Водночас таке рішення не позначиться на виробничих процесах компанії.

Volvo Cars планує очолити трансформацію у сферах онлайн бізнесу, електрифікації та автономного керування, також – у нових видах мобільності. Інвестуючи та досягаючи успіху у цьому, компанія скорочує ресурси у менш пріоритетних сферах. Разом з тим, процеси стануть більш гнучкими та зменшиться кількість ієрархічних сходинок, які сповільнюють ухвалення та виконання рішень. Трансформаційний план є частиною узгодженої діяльності згідно з довгостроковими амбіціями автовиробника. Водночас пандемія COVID-19 прискорила потребу у такому рішенні.

Volvo_XC40.jpg

«Пандемія коронавірусу впливає на нас у короткостроковій перспективі, але ми очікуємо на повернення обсягів виробництва та зростання,говорить Ханна Фагер, керівник відділу з навчання та досвіду.Тож варто продовжувати інвестувати у постійну трансформацію та нові сфери бізнесу, зменшуючи структурні витрати».

Volvo Cars стала першим автовиробником, що зобов’язалася електрифікувати всі моделі та cкорочувати виробництво авто із двигуном внутрішнього згоряння. У Торсланді компанія відкрила нову лабораторію з розробки акумуляторів з обсягом інвестицій у 600 млн шведських крон.

Разом з тим, є багатомільярдні інвестиційні плани щодо операційної діяльності у Швеції. Мета – розвиток промислових потужностей у контексті інноваційних технологій, разом із забезпеченням робочих місць у майбутньому.

Автомобілі Volvo отримуватимуть все більше оновлень програмного забезпечення та операційної системи через бездротовий зв’язок. Наслідком цього стане вдосконалення транспортного засобу навіть у період експлуатації власником. Водночас метою Volvo Cars є набуття статусу постачальника для світових компаній, котрі займаються пасажирськими перевезенням. А також – встановлення 5 мільйонів прямих контактів зі споживачами через нові форми зв’язку.

***

Volvo Car Group

Компанія Volvo Cars була заснована 1927 року. Сьогодні – це один з найбільш відомих і шанованих у світі автомобільних брендів, який у 2018 продав 642 253 автомобілів приблизно в 100 країнах світу. З 2010 року Volvo Cars входить до складу Zhejiang Geely Holding (Китай).

У 2018 році у Volvo Cars постійно працювали приблизно 43 000 (39 500) співробітників. Головний офіс Volvo Cars, розробка продукції, маркетингові та адміністративні функції зосереджені в Гетеборзі (Швеція), головний офіс китайського підрозділу – в Шанхаї. Основні виробничі підприємства знаходяться в Гетеборзі (Швеція), Генті (Бельгія), Південній Кароліні (США), Ченду та Дацині (Китай). Двигуни виробляються на заводі в Скьовде (Швеція) і Чжанцзякоу (Китай), а комплектуючі – в Улуфстрьомі (Швеція).

В межах нової стратегії Volvo Cars прагне забезпечити свободу пересування для клієнтів через персоналізований, безпечний та відповідальний підходи. Цю мету відображає низка бізнес-цілей: очікується, що до середини наступного десятиліття половину світових продажів складатимуть повністю електричні автомобілі, а половина прибутку надходитиме від прямих продажів. Водночас компанія продовжує скорочувати обсяги викидів вуглецю, щоб до 2040 року перейти до безпечного для клімату виробництва.

Про офіційного імпортера

«Віннер Імпортс Україна, Лтд.» є одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 27 років веде успішну діяльність в Україні. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у понад 50 дилерських центрах та сервіс партнерах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua

Популярні марки і моделі
VW
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford
Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW
BMW

X1X3X53 series

Mazda
Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki
Suzuki

VitaraSx4

Kia
Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi
Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault
Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot
Peugeot

2083083008

Skoda
Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz
Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota
Toyota

CorollaCamryRAV 4

.
.