НовостиChevrolet RACING виграв 11 чемпіонатів у 2015!

Chevrolet RACING виграв 11 чемпіонатів у 2015!

13:20, января 22, 2016

Автомобілі з краваткою-метеликом на радіаторних гратах стали переможцями шести чемпіонатів автовиробників, а також виграли п'ять чемпіонатів в особистому заліку пілотів у NASCAR, IndyCar, NHRA, чемпіонаті США серед спорткарів і серії Pirelli World Challenge. Плюс до цього, пілоти Chevrolet виграли кілька найважливіших гонок сезону, включаючи Indianapolis 500, IndyCar Dual в Детройті, національну гонку NHRA US, 24 години Ле-Мана, 24 години Rolex в Дайтоні і вперше за 50 років 12 годинну гонку Sebring.

"Виграш чемпіонатів і ключових гонок, це ті цілі, які ми ставимо собі кожен сезон", сказав Джим Кемпбел (Jim Campbell), віце-президент Chevrolet US з автоспорту та спортивної лінійки. "Той досвід, який ми отримуємо на треках, допомагає нам згодом створювати ще кращі автомобілі і двигуни, які потім Ви зустрічаєте в дилерських центрах. Перемоги в гонках і чемпіонатах допомагають підвищувати репутацію бренду і імідж. І це підвищує ймовірність того, що клієнти виберуть саме наші автомобілі ".

Згадаймо перемоги Chevrolet в дорожніх гонках, треках і в заїздах драг-рейсингу:

IndyCar - двигун Chevrolet твін-турбо V-6 об'ємом 2.2 літра, з безпосереднім уприскуванням, в поєднанні з новим аеро-кітом 2015 року забезпечили 16 поулів і 10 перемог у 16 гонках, що дозволило Chevrolet виграти чемпіонат серед виробників вчетверте поспіль. Скот Діксон (Scott Dixon) виграв чемпіонат в особистому заліку, а Хуан-Пабло Монтойя (Juan Pablo Montoya) виграв гонку Indianapolis 500, яка проводилась дев’яносто дев’ятий раз.

Кубок NASCAR Sprint - Chevrolet виграв чемпіонат серед виробників продовживши рекордну серію до 13 перемог поспіль і тридцять дев'ятий раз за всю історію, чого не зміг зробити жоден інший автовиробник. Команда пілотів Chevy виграла 15 гонок. Chevrolet став першим виробником, що підкорив вершину в 750 перемог в серіях, коли Кевін Харвік (Kevin Harvick) перетнув фінішну лінію в Довері (Делавер) у жовтні.

NASCAR Xfinity - Chevrolet виграв «Bill France Performance Cup» як один з кращих виробників в серії в сімнадцятий раз. Chevrolet став першим виробником, що подолав позначку в 400 перемог в серіях за всю історію, коли Чейз Елліотт переміг у Річмонді у вересні.

0

NHRA - Chevrolet виграв Кубок Виробників вдруге за два роки і в двадцять перший раз взагалі. Кубок Виробників отримує автомобільний виробник, чиї моделі поточного року заробили найбільше очок у кваліфікаціях і перемог у своїх категоріях у рамках національних, регіональних і дивізійних гонок. Еріка Ендерс виграла Pro Stock Championship вдруге поспіль за два роки і здобула перемоги в дев'яти гонках, знакових в цьому класі, включаючи Chevrolet Performance US Nationals в Індіанаполісі. Chevrolet здобув 29 перемог у національних гонках в трьох категоріях драг-рейсингу.

Чемпіонат IMSA TUDOR United SportsCar - Chevrolet завоював титул в категорії виробників двигунів-прототипів вдруге поспіль за останні два роки. Corvette Daytona Prototype (DP) дебютував у чемпіонатах в 2012 і регулярно приносить перемоги бренду. Corvette DP досяг позначки в сім перемог поспіль, і більше того, кожна з чотирьох команд, які використовували цей двигун, святкували перемоги в 2015. Крістіан Фіттіпальді (Christian Fittipaldi) і Жоао Барбоза (Joao Barbosa) виграли чемпіонат прототипів.

0

У категорії GT, команда Corvette Racing виграла 3 виснажливі гонки в 2015 році. Ян Магнуссен (Jan Magnussen), Антоніо Гарсія (Antonio Garcia) і Райан Бріско (Ryan Briscoe) виграли в 24 години Rolex в Дайтоні і 12 годинну гонку Sebring. Олівер Гавін (Oliver Gavin), Томмі Мілнер (Tommy Milner) і Джордан Тейлор (Jordan Taylor) виграли 24 години Ле-Мана в категорії GTE Pro Class, відзначивши восьму для Chevrolet перемогу в класі перемогою на Circuit de la Sarthe.

Чемпіонат IMSA Continental Tire SportsCar - Chevrolet виграв вперше чемпіонат у класі Grand Sport (GS). Ендрю Девіс (Andrew Davis) і Робін Ліддел (Robin Liddell) виграли чемпіонат Continental Tire SportsCar Challenge, а Chevrolet Camaro Z / 28.R виграв чотири гонки в 2015, найбільше серед всіх виробників.

"Ми пишаємося пілотами, командами і техніками Chevrolet, які забезпечили перемоги в різних серіях, окремих гонках і чемпіонатах, зробивши таким чином 2015 ще одним успішним гоночним сезоном", сказав Кемпбел.

В Україні ж залишається зовсім небагато часу до закінчення дії спеціальної цінової пропозиції на весь модельний ряд Chevrolet. Тільки до 15 січня 2016 року розрахунковий курс гривні до долара встановлено на позначці 18.9, що дозволяє, в залежності від вибираної моделі при конвертації заощаджень в гривні за комерційним курсом, заощадити від 90 000 до 190 000 грн. Краще поспішити і не відкладати покупку, оскільки це вигідна пропозиція обмежена як часом, так і наявністю автомобілів у дилерській мережі. Подробиці можна дізнатися на сайті компанії «Дженерал Авто Груп», що входить до складу Корпорації УкрАВТО.