СТО Renault Солли-Плюс

СТО Renault Солли-Плюс

Харьков, ул. Ак. Павлова, 323
Сайт компании
Ещё 1

  

Наша компания "Renault  Солли-Плюс" предоставляет полный спектр услуг по гарантийному, тех. обслуживанию и ремонту автомобилей Renault.

На территории ремонтной зоны находиться участок установки дополнительного оборудования:

-установка охранных систем

-тонирование стекол вашего авто

- бронирование кузова от воздействия окружающей среды и мелких механических повреждений.

Ваш автомобиль в надежных руках!  Мастера-механики компании "Renault  Солли-Плюс" , которые ежегодно повышают свой уровень  квалификации на базе Renault Украина, профессионально и качественно устранят все неполадки в вашем автомобиле.

Во время ремонта автомобиля вашему вниманию предлагается:

- Renault- бутик со всевозможными аксессуарами

-комфортная зона отдыха с ароматным чаем/кофе и телевизором с прямой трансляцией с рем.зоны

- отдельная зона для маленьких гостей салона

- тест-драйвы предоставленных автомобилей

При необходимости- вызов такси.

Акція! Компанія Renault в Україні оголошує про запуск програми лояльності постгарантійного парку "Вік має значення", завдяки якій автомобілі віком від 5 років зможуть обслуговуватися в офіційній сервісній мережі Renault з вигодою від 20% на запасні частини і роботи з їх заміни.

Кожен власник автомобіля Renault / Dacia (фізична та юридична особа) старше 5 років (починаючи з 2011 року випуску) в період дії Програми отримує 20% знижки на придбання оригінальних запасних частин Renault і роботи з їх встановлення (крім малярно-рихтувальних робіт і робіт зі встановлення ГБО). Знижка не поширюється на аксесуари, кузовні запчастини, запчастини MOTRIO, шини та моторне мастило. Знижка дійсна тільки за умови придбання та встановлення запасних частин в офіційних сервісних центрах Renault.

Компанія Renault рекомендує встановлювати оригінальні запасні частини, тому що вони повністю відповідають усім вимогам інженерії до використання на автомобілях Renault / Dacia, відповідають стандартам Renault і мають гарантію.

Пропозиція поширюється на всі моделі Renault / Dacia, починаючи з 2011 року випуску. Знижки за програмою не додаються і не підсумовуються до знижок за сервісними акціями, що проводяться в дилерській мережі Renault.

Знижки не поширюються на аксесуари, газобалонне обладнання, шини, моторні та трансмісійні мастила, кузовні запчастини і роботи з їх встановлення.

Пропозиція діє з 01.01.2017 для власників автомобілів Renault / Dacia (фізичних та юридичних осіб). Компанія Renault залишає за собою право змінювати умови і терміни дії пропозиції.

Отримайте вигідну сервісну пропозицію на Ваш Renault та Dacia в найближчому дилерському центрі Renault!

Програму підтримує вся дилерська мережа RENAULT, окрім дилерів, що знаходяться на тимчасово окупованих територіях та дилерів Сінгл-Мотор (місто Дніпро).

Популярные марки и модели

Kia

SportageSorentoNiro

BMW

X1X3X5

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraVitara SSX4

Ford

FiestaEdgeKuga

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMegane

Peugeot

2083083008

Skoda

SpacebackRapidOctavia

VW

PassatTiguanTouareg

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4.
.