СТО Skoda "Вик-Экспо" (Автоград)

СТО Skoda "Вик-Экспо" (Автоград)

Рівне, вул. Кобзарська, 85
Пн-Пт:	08:00 - 20:00
Субота:	09:00 - 18:00
Неділя:	Вихідний
Сайт компании

СТО ТОВ «Вік-Експо» автомобільного бренду SKODA успішно працює у Рівному з 2003-го року. Проте, знають нас не тільки в Рівному, а й далеко за межами України, адже наші працівники неодноразово підтверджували високий рівень професіоналізму на Міжнародних конкурсах SKODA Challenge, де отримували призові місця – зокрема Максим Грошко та Юрій Охмак.

Колектив СТО – злагоджений та дружній, дехто працює вже 10 років піч-о-пліч, але й ми з радістю приймаємо молодих працівників у нашу команду – навчаємо та підтримуємо бажання розвиватись.

Для наших клієнтів ми завжди готові зробити максимум, пропонуємо найширший перелік послуг та гарантуємо незмінно високу якість робіт. А зручний сервіс онлайн-запису та цікаві акційні пропозиції завжди отримують схвальні відгуки. А поки клієнти чекають свій автомобіль – нудьгувати не доведеться! Зручна зона очікування в автосалоні зі смачною кавою, літературою, Wi-Fi зробить очікування приємним. Крім того, на території є кафе, а якщо у клієнта багато справ – можна скористатись підмінним автомобілем чи електро-скутером та від’їхати.

Справедливо можна стверджувати, що наші клієнти – наші друзі, які обслуговують свою SKODA на офіційному сервісі Вік-Експо з моменту купівлі. Новорічні ранки, тематичні свята та Дні безпеки для дітей є хорошими приводами для спілкування, а велика кількість відвідувачів ще раз підтверджує, що наші клієнти задоволені сервісом та нашою роботою.

 

Популярные марки и модели
VW
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford
Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW
BMW

X1X3X53 series

Mazda
Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki
Suzuki

VitaraSx4

Kia
Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi
Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault
Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot
Peugeot

2083083008

Skoda
Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz
Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota
Toyota

CorollaCamryRAV 4© 2022 Автобазар™– Купить новое авто или продать бу с пробегом в Украине

.
.