Сервіс Луцьк (Максимус Престиж)

Сервіс Луцьк (Максимус Престиж)

Луцьк, вул. Електроапаратна, 4
Пн-Пт: 09:00-19:00, 
Сб-Нд: вих.
Сайт компании
Ещё 5

Швидко і якісно виконаємо ТО автомобіля і ремонт ходової частини, КПП, двигуна. Пофарбувати авто в Луцьку можна в багатьох майстернях або гаражах. Але, найкращого результату, можна досягти тільки з прямими руками та досвідом. Перед тим як пофарбувати авто (своїми руками, краще це не робити), необхідно провести кузовні роботи або рихтування пошкоджень. Один з пріоритетних напрямків діяльності нашого автосервісу — це косметичні автомобільні роботи і кузовні ремонтні роботи. Для цього, ми побудували спеціалізовані приміщення загальною площею близько 400 м².

У нас ви зможете замовити як повне фарбування свого автомобіля, так і локальне, також ми виконуємо фарбування окремих деталей автомобіля. З 2012 року, працюємо за поліпшеною німецькою технологією, яка пройшла випробування і показала вражаючі результати. Крім фарбувальних робіт, ви зможете замовити будь-які кузовні роботи, рихтувальні роботи, а також локальне і комплексне полірування лакофарбового покриття.

Фахівці автосервісу мають багаторічний досвід ремонту автомобілів будь-якого ступеня складності. Досвід їх роботи близько десяти років. СТО може прийняти одночасно до 15 автомобілів. На всі малярні роботи даємо гарантію 12 місяців, але кращою гарантією буде високий професіоналізм наших фахівців автомалярів, які мають стаж від 5 до 15 років роботи.

ЗОНА ДЛЯ РИХТУВАННЯ АВТОМОБІЛІВ - > 100 М²

ЗОНА ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО ФАРБУВАННЯ - ~ 200 М²

ФАРБУВАЛЬНА КАМЕРА (SAICO) - 40 М²

ДІЛЯНКА ДЛЯ ПОЛІРУВАННЯ - 40 М²

ЗАГАЛЬНА ПЛОЩА АВТОМАЙСТЕРНЬ - > 500 М²АВТОМИЙКА

Ви зможете замовити не тільки автопокраску, але і повне відновлення автомобіля після ДТП. Наш автосервіс відновить будь-який битий автомобіль, якісно і в заявлені терміни.

Популярные марки и модели

Kia

SportageSorentoNiro

BMW

X1X3X5

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraVitara SSX4

Ford

FiestaEdgeKuga

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMegane

Peugeot

2083083008

Skoda

SpacebackRapidOctavia

VW

PassatTiguanTouareg

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4.
.