НИКО Форвард Мегаполис Fiat

НИКО Форвард Мегаполис Fiat

Київ, 13-й км Бориспільського шосе
Пн-Сб: 8:00 — 20:00
Нд: вихідний
Сайт компании

Сервісне обслуговування автомобілів FIAT

СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР FIAT

СТО офіційного дилера FIAT "НІКО Форвард Мегаполіс" - це високий професіоналізм обслуговуючого персоналу, оригінальні запчастини та сучасне обладнання, що дозволяє провести точну діагностику автомобіля, усунути будь-які несправності.

Станція технічного обслуговування компанії "НІКО Форвард Мегаполіс" має сертифікати і все необхідне обладнання для проведення планових, ремонтних, діагностичних робіт і установки додаткового обладнання. Кваліфікація персоналу підтверджена сертифікатами і дипломами концерну FIAT. Все перераховане гарантує якість виконання робіт, а наявність власного складу оригінальних запасних частин і матеріалів дозволяє виконувати обслуговування та ремонт в найкоротші терміни.

При проведенні робіт використовуються виключно оригінальні запчастини, а спеціалізоване обладнання дозволяє дотримуватися технологічні норми при виконанні робіт, підвищуючи якість послуг, що надаються. Наша станція має в своєму розпорядженні весь необхідний перелік спеціального інструменту та обладнання FIAT, рекомендованих заводом-виробником, для проведення робіт по якісної діагностики і ремонту автомобілів.

За допомогою діагностичного обладнання станції, можна виявити найменші несправності Вашого автомобіля.

Особливу увагу ми приділяємо правильному інформування власника автомобіля про результати проведеної діагностики технічного стану автомобіля. Ми повідомляємо власникові автомобіля про існуючі несправності автомобіля і пропонуємо провести ремонт. Установка оригінальних запасних частин, застосування рекомендованих витратних матеріалів дозволяють уникнути поломок транспортного засобу.

Ми знаходимося за адресою: м Київ, Бориспільське шосе, 13-км. Телефон: +38 (044) 392-33-31

Популярные марки и модели

Kia

SportageSorentoNiro

BMW

X1X3X5

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraVitara SSX4

Ford

FiestaEdgeKuga

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMegane

Peugeot

2083083008

Skoda

SpacebackRapidOctavia

VW

PassatTiguanTouareg

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4.
.