Мастер Сервис Рульове управлiння

Мастер Сервис Рульове управлiння

вул. Широка, 1Б
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00, Cб: с 9:00 до 15:00, Вс: выходной
Сайт компании
Ещё 8

Українська компанія Master Service працює за такими напрямками: мережа вузькоспеціалізованих автосервісів, профілем яких є діагностика та ремонт гальмівної системи і рульового управління; компанія виробляє і продає специнструмент і обладнання власної торгової марки ™ MSG Equipment, проводить навчання щодо його використання; реалізує нові і відновлені агрегати, запчастини та комплектуючі.

Фахівці СТО Master Service в Києві: проведуть перевірку агрегатів і комплектуючих гальмівної системи та рульового управління; проведуть ремонт і заміну рульового редуктора або рейку (механічної, з ЦПК або ЕПК), насоса ЕГПК або ЦПК, рульової колонки з ЕПК; відремонтують і замінять агрегати і комплектуючі гальмівної системи - барабанів, супортів, колодок.

У нашому склад-магазині ви придбаєте: відновлені і нові рульові редуктори, кермові рейки, гальмівні супорти та інші агрегати; ремкомплекти і інші комплектуючі гальмівної системи і рульового управління; обладнання для СТО, обладнання та інструмент для перевірки і ремонту систем автомобіля.

ВАЖЛИВО! Ви отримуєте гарантію 6 місяців або 20 000 км. на ті види ремонту, в яких використовувалися агрегати або комплектуючі нашої торгової марки ™ MSG. Більше докладної інформації ви знайдете на нашому сайті.

Популярные марки и модели

Kia

SportageSorentoNiro

BMW

X1X3X5

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraVitara SSX4

Ford

FiestaEdgeKuga

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMegane

Peugeot

2083083008

Skoda

SpacebackRapidOctavia

VW

PassatTiguanTouareg

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4.
.