Jaguar Land Rover Одеса

Jaguar Land Rover Одеса

Одеса, Овідіопольська дорога, 3-Б
Пн-Пт	09:00-18:00
Сб	        09:00-18:00
Нд	        вихідний
Ещё 13

Компанія «Jaguar Land Rover Одеса» - офіційний дилер автомобільних брендів Jaguar та Land Rover

cer_center night.jpg

Про дилерський центр

car_center.jpg

Єдиний концептуальний дилерський центр «Jaguar Land Rover Одеса» на Півдні України спроектований відповідно до нового глобального стандарту "арочного" дизайну, що дозволяє в повній мірі відчути інноваційний підхід в будівництві. У дилерському центрі представлені легендарні британські автомобілі Jaguar та Land Rover.

Прямокутна будівля загальною площею 2544 м² розташована на ділянці 0.5 га. У дизайні виставкового залу використані властиві бренду британські риси: скло та горіхове дерево, втілюючи в собі нову концепцію ARCH CI.

reception.JPG

У просторому шоу-румі представлений повний модельний ряд автомобілів Jaguar та Land Rover. Простір довкола автомобілів дозволяє їм «дихати», а спеціально спроектоване освітлення підкреслює їх неповторність.

car_room.JPG

showroom_the outside.JPG

showroom-1.JPG

showroom-2.JPG

showroom-3.JPG

drive-in_car.jpg

Кожен клієнт може відвідати студію персоналізації автомобілей, де продемонстровані зразки обробки салону і палітри кузовного забарвлення, а також зону експонування колекцій аксесуарів та брендованої продукції.

sample-1.JPG

sample-2.JPG

accessories.jpg

Окрасою дилерського центру є комфортна зона відпочинку та баріста бар. Спокійна та затишна атмосфера, доступ до Wi-Fi, можливість насолодитися улюбленим напоєм, дозволяє провести час в автоцентрі безтурботно та приємно.

lounge_area.JPG

barista_bar.JPG

Із турботою про клієнтів спеціально розроблена нова зона заїзду на сервіс – Drive-in. Передача автомобіля на обслуговування відбувається не на вулиці, а в приміщенні.

service_drive-in.JPG

На сервісі для обслуговування доступні 8 підйомників. Висококваліфікований сервіс забезпечують технічні фахівці, які проходять регулярне навчання на базі «Winner College», а також акредитацію від провідних фахівців академії Jaguar Land Rover.

service-1.JPG

service-2.JPG

service-4.jpg

service-5.jpg

car_wash.JPG

Відвідати новий дилерський центр «Jaguar Land Rover Одеса» і відчути новий рівень обслуговування та сервісу можливо за адресою: м. Одеса, Овідіопольська дорога, 3-Б.

http://landrover.od.ua/

http://jaguar.od.ua/

Популярные марки и модели

Kia

SportageSorentoNiro

BMW

X1X3X5

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraVitara SSX4

Ford

FiestaEdgeKuga

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMegane

Peugeot

2083083008

Skoda

SpacebackRapidOctavia

VW

PassatTiguanTouareg

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4.
.