Центр кузовного ремонта Гарант-Автотехник

Центр кузовного ремонта Гарант-Автотехник

Лучшая универсальная СТО
м. Київ, проспект Повітрофлотський, 64
Пн-Нд: з 8:00 до 21:00
Сайт компании
Записаться на СТО
Ещё 1

Наш центр кузовного ремонту «Гарант-Автотехнік» - це повністю укомплектований професійний відділ, більш ніж на 2 000 кв.м., спроектований за всіма вимогами безпеки та здатний впоратися з будь-якими проблемами кузова автомобіля клієнта.

Які роботи ми проводимо:

- Калькуляція ремонту;

- Відновлення після ДТП;

- Відновлення після наїзду на перешкоду;

- Усунення вм’ятин без фарбування;

- Капітальний кузовний ремонт з заміною великих елементів кузова;

- Заміна деталей, які постраждали від корозії;

- Перефарбовування всього автомобіля або окремих його частин;

- Заміна панорамного даху і скла;

- Співпраця зі страховими компаніями.

Звернувшись в Гарант-Автотехнік клієнт має можливість отримати експертну оцінку фахівця, консультацію щодо вирішення проблеми, варіанти відновлювального ремонту авто.

 

Професійне обладнання дозволяє оцінити ушкодження і максимально точно визначити вартість відновлювального ремонту. Ми використовуємо вимірювальні прилади геометрії марки Blackhawk (США), як при перевірці геометрії, так і в процесі роботи.

Завдяки надточному обладнанню та професіоналізму майстрів ми відновлюємо контрольні точки кузова автомобіля згідно заводських норм. При перевірці та роботах з геометрією кузова використовуються заводські карти, що дає змогу ідеально відновити положення контрольних точок.

Відновлення технічної частини авто:

Наявність власної сервісної зони та професійного ремонтного відділу, власного відділу запчастин, а також якісного діагностичного обладнання – дають можливість в найкоротші терміни провести розбирання авто, повну його дефектовку пошкоджених технічних елементів, швидкий підбір і доставку запчастин.

Ми здійснюємо підбір і замовлення запчастин, а також їх заміну із забезпеченням гарантії як на самі роботи, так і на запчастини, які ми доставляємо, для ремонту.

Юридична допомога:

Для страхових компаній, наш відділ кузовного ремонту надає рахунок-фактуру по роботах і матеріалах, аргументуючи кожен пункт, що прискорює процес компенсації без зайвих питань з боку страхової. Процес робіт, матеріали і запчастини, які ми застосували під час ремонту заносяться в електронну картку клієнта. При необхідності клієнт завжди може отримати всі дані про ремонт свого авто.

Відновлювальний ремонт:

 

Досить часто нам вдається відновити пошкоджені деталі, в тому числі алюмінієві панелі і пластик. Для цього в нас є спеціальне зварювальне обладнання, професійні спотери для заліза та кольорових металів, а також обладнання для зварювання пластику - це істотно скорочує вартість ремонту.

Підбір та монтування кузовних панелей:

Якщо відновлення деталей недоцільно - ми завжди підберемо якісні кузовні запчастини. Клієнтові не доведеться їздити по «розбіркам» або базарам, витрачати свій час. З ним буде узгоджено перелік запчастин, перед замовленням та персональний менеджер буде займатись пошуком потрібних елементів.

Ми виконуємо свою роботу якісно, цінуючи кожну хвилину клієнта.

 

Устаткування:

У розпорядженні команди досвідчених майстрів кузовного відділу знаходиться:

- Сучасний інструмент;

- 2 Фарбувальні камери;

- 2 Стапеля (на одному з яких можливо проводити відновлення силової рами авто);

- Спеціальне вимірювальне обладнання з сучасним програмним забезпеченням для перевірки геометрії кузова;

- Власна лабораторія підбору фарби з стійками кольоропідбору, спектрофотометром марки Standox.

І багато іншого, що дозволить клієнтові в рекордний час знову насолоджуватися автомобілем, забувши про проблеми, з якими він до нас звернувся.

Матеріали:

При роботі з автомобілями ми використовуємо виключно якісні та оригінальні матеріали марки Standox, завдяки яким вдається підібрати і нанести ЛФП та структуру будь-якої складності. Використовуючи матеріали марки Standox, ми сміливо надаємо гарантію на малярні роботи – на термін 5 років.

Наші клієнти завжди відчуваю підтримку професіонала в скрутну хвилину і на 100% впевнені в якості проведених робіт з їх автомобілем.

Популярные марки и модели

Kia

SportageSorentoNiro

BMW

X1X3X5

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraVitara SSX4

Ford

FiestaEdgeKuga

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMegane

Peugeot

2083083008

Skoda

SpacebackRapidOctavia

VW

PassatTiguanTouareg

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4.
.