Центр автомобильного детейлинга Garant Auto Detailing

Центр автомобильного детейлинга Garant Auto Detailing

м. Київ, проспект Повітрофлотський, 64
Пн-Нд: с 8:00 до 21:00
Сайт компании
Ещё 1

Наш центр надає послуги з автомобільного детейлінгу маючи в своєму розпорядженні одне з найбільших та найукомплектованіших приміщень в Україні. Професійне освітлення, роздільні зони вологих та сухих робіт, сучасні полірувальні машини різного типу, герметична камера для запікання нанокерамічних покриттів та нанесення захисних плівок, професійне мобільне освітлення, термічні лампи, унікальний інструмент і якісна хімія для роботи з усіма видами поверхонь та різнотипних забруднень дозволяють надавати якісні послуги згідно вимог технологічних процесів.

Всі майстри в обов’язковому порядку проходять систематичну підготовку та готові працювати з авто будь-якого класу.

Весь хід робіт та переміщення автомобіля по території записується на камери спостереження. В нічний період автомобілі знаходяться під охороною на закритій території. Відповідна інфраструктура і серйозне ставлення до майна клієнта дозволяють нам працювати з автомобілями преміального класу, створюючи безпеку та 100% впевненість в нас як в професіоналах своєї справи.

Вже понад 600 автомобілів пройшли через наш новітній центр автодетейлінгу. І кожен клієнт отримав свій автомобіль в відмінному стані. Всі роботи проведені з автомобілем підтверджені документально. Тому ми маємо змогу надавати 100% гарантію, працюючи з лакофарбовими покриттями, інтер’єром та екстер’єром авто.

Детейлінг – це комплекс операцій преміум догляду за автомобілем, який ми поділяємо на догляд за:

- інтер'єром (полірування панелей, хімчистка салону, усунення плям і запахів, обробка парогенератором, очищення систем циркуляції повітря від грибків і бактерій, іонізація, ароматизація салону, догляд за шкіряними поверхнями, перешивання керма, сидінь);

- екстер'єром (детейлінг мийка, видалення тяжкого забруднення, полірування лакофарбового покриття, видалення подряпин, відновлення блиску / глибини кольору, нанесення нанокерамічних покриттів, бронювання плівками);

- підкапотним простором (нанесення захисних спреїв на контактні групи, очищення підкапотного простору від пилу, бруду, нагару, моторного мастила, залишків антикорозійної обробки, очищення повітрязабірників від листя і всіх можливих забруднювачів).

 

Детейлінг інтер'єру включає в себе комплекс процедур по відновленню і догляду за салоном автомобіля. До переліку робіт входить: комплексна хімчистка салону (з розбиранням або без), а також чистка всіх внутрішніх частин автомобіля (сидіння, кермо, дверні карти, стеля, скло, торпедо і інших частин салону). Всі роботи проводяться із застосуванням високоякісної хімії та спеціального інструменту. Спеціальний іонізатор та парогенератори видаляють найстійкіший запах і знищують небезпечні бактерії.

 

Детейлінг екстер'єру включає в себе такі послуги і роботи як: трифазна мийка кузова автомобіля, видалення плям, видалення бітумних відкладень на ЛКП, полірування кузова і фар автомобіля, відновлення лакофарбового покриття, нанесення захисних шарів, відновлення блиску хромованих і алюмінієвих елементів. Також клієнт може замовити бронювання плівкою всього автомобіля або окремих його елементів, таких як - фари, дзеркала, бампера, порожнини дверних ручок, пороги і т.д.

 

Очищення підкапотного простору включає в себе підготовку електричної системи авто до мийки (нанесення спеціального діелектричного захисного гелю), застосування спец хімії і щіток, завдяки яким майстер проводить детальну очистку всіх елементів підкапотного простору. Також в цей комплекс входить мийка захисту двигуна, висушування очищених поверхонь і натирання спеціальними засобами для блиску. Завдяки ретельному підходу до очищення підкапотного простору, двигун краще охолоджується, а раптові течі рідин можливо легко ідентифікувати, не чекаючи поломки. Також завдяки цьому комплексу доповнюється загальний вигляд автомобіля.  

Клієнт можете замовити у нас як певну послугу, так і комплексне рішення, заздалегідь записавшись на конкретний час прийому. Його зустріне персональний менеджер та детально пояснить всі умови та варіанти в індивідуальному порядку.

Завдяки комплексному підходу та створенню 100% покриття всіх послуг в сфері автосервісу Гарант-Автотехнік повністю задовольняє потреби власників автомобілів середнього та преміального класу. Наші постійні клієнти знають, що тут цінять їх час та готові вирішити будь-які питання з автомобілем, адже авто – це не просто засіб пересування.

Популярные марки и модели

Kia

SportageSorentoNiro

BMW

X1X3X5

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraVitara SSX4

Ford

FiestaEdgeKuga

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMegane

Peugeot

2083083008

Skoda

SpacebackRapidOctavia

VW

PassatTiguanTouareg

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4.
.