Авто-Стар Черкаси

Авто-Стар Черкаси

м. Черкаси, вул. Корольова, 11
пн-пт: 9.00-18.00
сб: 9.00-14.00
oбід: 13.00-14.00
Сайт компании

 СТО надає послуги технічного обслуговування, а також різних видів ремонтних робіт автомобілів даних марок і оснащена сучасним технологічним обладнанням закордонного виробництва. На станції є повний комплект спеціального інструменту і діагностичного устаткування для якісного обслуговування і ремонту автомобілів. Для автомобілів люкс-класу (Фаетон і туарегів) обладнаний спеціальний пост і придбаний повний комплект для їх обслуговування. Все обладнання має необхідні сертифікати відповідності нормативам України. Сучасне обладнання провідних виробників BEISSBARTH і BOSCH для комп’ютерної регулювання кутів установки коліс; Стенд BOSCH для діагностики гальмівної системи і амортизаторів; Стенд FACOM і BOSCH для заміни покришок і балансування коліс. За кожним, навіть на перший погляд здаються незначним, моментом стоїть кропітка праця наших фахівців, які знають, що в спілкуванні з клієнтами і їх автомобілями дрібниць бути не може!

Співробітники СТО мають високий рівень професійної підготовки і великий досвід роботи, а регулярна участь у спеціалізованих тренінгах дозволяє їм постійно вдосконалювати свою майстерність. Тому на роботи, вироблений наші майстри, ми з упевненістю дає гарантію, так само як і на оригінальному запасної частини (аналогічно).

Перелік послуг СТО «Авто-Стар Черкаси»: передпродажна підготовка Ремонт і обслуговування броньованих автомобілів Регламентні роботи (сервісна програма): діагностику, обслуговування та ремонт ходової частини автомобіля, для чого використовується спеціальний інструмент і діагностичне обладнання, що рекомендується заводом-виробником; комп’ютерна діагностика амортизаторів і гальмівна система; перевірку і регулювання кутів установки коліс; ремонт двигунів і КПП з технічних рекомендацій заводу-виготовлювача з використанням спецінструменту від заводу-виготовлювача; шиномонтаж і балансування колеса; комп’ютерну діагностику всіх електронних систем автомобіля і програмування блоків управління; регулювання світла фар; заправку і ремонт автомобільних кондиціонерів; очистку паливних систем; всі види кузовних робіт, включаючи відновлення геометрії кузова: нові встановлені деталі кузова обробляються за технологією фірми WAXOYL для більш тривалого терміну експлуатації; комп’ютерну діагностику геометрії кузова; фарбувальні роботи (фарбувальний ділянка має два пост підготовка до фарбування та фарбувально-сушильна камера – використовується лакофарбові матеріали фірма GLASURIT); мийка автомобілів, вузли і агрегати, хімчистка салон (мийка розрахована на 2 автомобільні місця і виконується безконтактний спосіб). Вартість нормогодини (з 22.05.2017)

Популярные марки и модели

Kia

SportageSorentoNiro

BMW

X1X3X5

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraVitara SSX4

Ford

FiestaEdgeKuga

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMegane

Peugeot

2083083008

Skoda

SpacebackRapidOctavia

VW

PassatTiguanTouareg

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4.
.