Автоцентр "Прага Авто на Кільцевій"
Сайт компании
Записаться на СТО
Ещё 1

Всі наші технічні спеціалісти пройшли навчання ŠKODA і знають ваш автомобіль краще, ніж будь хто. І якщо щось потребує заміни, ми використовуємо тільки оригінальні запчастини ŠKODA, які знаходяться у нас на складі, щоб відремонтувати ваш автомобіль в найкоротші терміни. Ми виконуємо повний спектр робіт по обслуговуванню SKODA: від планової діагностики до ремонту основних вузлів автомобіля. Ви можете бути впевненими, що ваш автомобіль буде відремонтовано відповідно високих стандартів.

Гарантійне і післягарантійне обслуговування Оригінальні запчастини Кузовні та малярні роботи Комп’ютерна діагностика всіх систем автомобіля Шиномонтажні та шиноремонтні роботи Тюнинг та шумоізоляція Додаткове обладнання та аксесуари Встановлення ГБО В зоні відпочинку клієнтів в «Автоцентрі Прага Авто на Кільцевій» і в сервісному центрі на Оболоні ви можете підключитися до безпровідного Інтернету, скориставшись Wi-Fi з’єднанням. Переглянути наявність запасних частин — в розділі склад запчастин.

Ми в Автоцентрі «Прага Авто на Кільцевій» знаємо, як важко розлучитися зі свої автомобілем навіть на деякий час. Тому пропонуємо пом’якшити можливу незручність: Якщо вам доведеться залишити автомобіль на сервісному центрі, ми з радістю надамо вам тест-драйв авто, на якому ви зможете доїхати до метро чи додому, наш менеджер буде поряд. На час, коли Ваш автомобіль знаходитиметься на сервісному центрі «Прага Авто», ми пропонуємо послугу — «Підмінний автомобіль». Ця послуга дозволяє завжди бути мобільним, не залишаючись без автомобіля поки ваше авто знаходиться на обслуговуванні на сервісному центрі.

Ми в «Автоцентрі Прага Авто на Кільцевій» розуміємо, що кузовний та малярний цех — найнебежаніші місця для автомобіля, та в деяких ситуаціях звернення до відділу відновного ремонту неминуче. По-перше це не завжди стосується неприємностей. Встановити спойлер, пофарбувати новий спортивний бампер, доустаткувати авто подвійною вихлопною, вставновити повну шумоізоляцію, рейки на дах — все це ми робимо в кузовному центрі. Та, звичайно, будь-який ремонт, пов’язаний з дрібними та серйозними неприємностями — це наш профіль.

В кузовному цесі «Автоцентра Прага Авто на Кільцевій» здійснюється кузовний ремонт любої складності всіх марок автомобілів з використанням найкращого обладнання CELETTE; в цеху діє лабораторія підбору кольору. В процесі надання послуг використовують тільки найякісніші витратні матеріали Standox. В найшій роботі ми використовуємо оригінальні запчастини та дотримуємось технологій виробника автомобілів.

Наша задача — безпека вашого автомобіля після кузовного ремонту. Адже, усі властивості автомобіля після правильного ремонту такі самі, як у нового авто — це стосується як міцності, так і цілісності кузова. Для роботи в кузовному центрі задіяні найбільш професіональні, досвідчені майстри, які пройшли навчання по кузовному ремонту та фарбувальним роботам, і мають відповідні сертифікати. У нас налагоджено роботу зі страховими компаніями, одже усі документи ви оформлюєте на місці у нас в Автоцентрі, та ми вже відправляємо все до страхових.

Ми в «Автоцентрі Прага Авто на Кільцевій» приділяємо велику увагу настрою, почуттям та стилю. Ми знаємо, що маленьки дрібниці здатні творити дива. Відділ аксесуарів Автоцентру слідкує за тенденціями ринку, моди, побажанням власників SKODA та пропонує широкий асортимент корисних та приємних доповнень до автомобіля. Обрати аксесуари ви можете як в Автоцентрі, так і в інтернет-магазинi http://shop.praga-auto.com.ua/

Популярные марки и модели

Kia

SportageSorentoNiro

BMW

X1X3X5

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraVitara SSX4

Ford

FiestaEdgeKuga

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMegane

Peugeot

2083083008

Skoda

SpacebackRapidOctavia

VW

PassatTiguanTouareg

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4.
.