Auto-volt service

Auto-volt service

вул. Лук'яновича, 8Щ
Пн.-Пт.: 9:00-18:00, Сб.: 9:00-14:00, Нд.-вихідний
Сайт компании

Наша компанія "Auto-volt" з 2005 року займається продажем та ремонтом старерів, генераторів та автокондиціонерів, для всіх видів іномарок, включаючи спецтехніку, вантажні автомобілі, автобуси, мікроавтобуси, сідельні тягачі. Діагностика та ремонт стартерів генераторів та автокондиціонерів здійснюється досвідченими фахівцями нашої компанії на професійному обладнанні. В продажі агрегати і запасні частини лише від відомих закордонних виробників дозволяють нам мати конкурентні ціни та постійний великий асортимент продукції. Ми використовуємо в ремонті, а також пропонуємо Вам тільки найкращі комплектуючі від лідерів світового ринку.

Компанія займається: Продаж стартерів і генераторів; Продаж комплектуючих до стартерів і генераторів; Ремонт стартерів і генераторів; Профілактичне обслуговування стартерів і генераторів; Ремонт автокондиціонерів; Продаж автоелектрики (датчики, реле, паливні насоси, лямбда-зонди, котушки запалювання).

Ми спеціалізуємось на вузькому сегменті автомобільних запчастин – стартерів, генераторів та автокондиціонерів. Компанія займається продажем і ремонтом стартерів, генераторів та автокондиціонерів, а також їх діагностикою.

Ми пропонуємо нові стартери, генератори та автокондиціонери, а токож комплектуючі до них від провідних компаній: Cargo, Bosch, Valeo, Delco Remy, Zen, Ghibaudi Mario, Vis Nova, Paris Rhone, HC-Parts, Hitachi, Saemoto, Mando, Mitsubishi, Nippon Denso, Niermann, Magneton, Unipoint, RNL, Orme, Ika, Mobiletron, Transpo, ECS, ZM, AS. Ми з повагою ставимося до наших клієнтів і постачальників, намагаємося будувати довгострокові відносини, засновані на відповідальності і пунктуальності.

Популярные марки и модели

Kia

SportageSorentoNiro

BMW

X1X3X5

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraVitara SSX4

Ford

FiestaEdgeKuga

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMegane

Peugeot

2083083008

Skoda

SpacebackRapidOctavia

VW

PassatTiguanTouareg

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4.
.