АТЕЛЬЄ АВТОДИЗАЙНУ VIP СТИЛЬ

АТЕЛЬЄ АВТОДИЗАЙНУ VIP СТИЛЬ

м. Луцьк
Сайт компании
Ещё 9

Багатьом автовласникам не подобається базове оформлення автомобільного салону, і це цілком нормальний стан. Безумовно, кожному хочеться доповнити і надати нотку індивідуалізму свого автомобіля. І цілком очевидно, що стандартною комплектацією нікого вже не здивуєш, інша справа, якщо провести тюнінг і втілити будь-які сміливі рішення за рахунок декоративного оформлення.

Ательє «VIP Style» працює у сфері автомобільного дизайну і пропонує спектр послуг, що дозволяє реалізовувати проекти на будь-який смак. Наші співробітники можуть просто оновити салон, або зробити його оригінальним і стильним.

Поняття «автодизайн» може включати в себе безліч видів діяльності, для нашого ательє пріоритетними напрямами діяльності у сфері автодизайну є:

  • Розробка дизайну і конструювання
  • Серійний тюнинг
  • Ексклюзивний тюнінг

За допомогою заміни матеріалу, проведення інсталяції, звукоізоляції, перетяжки сидінь можна зробити інтер’єр салону більш привабливим і яскравим. Незалежно від індивідуального стилю, тюнінг автомобільного салону складається з декількох функціональних етапів:

  • Демонтажні роботи з автомобільними сидіннями;
  • Зняття старої оббивки;
  • За старими зразками виготовляються нові чохли з використанням будь-якого матеріалу;
  • Інсталяція нового обладнання;
  • При бажанні, допускається проведення додаткової звукоізоляції.

Переважна більшість автовласників припускають, що перетягувати можна тільки пасажирські сидіння, але це не зовсім вірна думка. Крім сидінь, оббивати можна дверні панелі та інші частини салону. Крім цього, допускається установка мультимедійних систем.

Для перетяжки автомобільного салону використовується наступний витратний матеріал:

  • Шкіра — незважаючи на дорогу продукцію, найбільш популярний варіант, оскільки цей матеріал відрізняється не тільки підвищеними естетичними властивостями, але й передбачає високий експлуатаційний термін зносу.
  • Текстиль — найбільш дешевий варіант, найчастіше використовується велюр, замша, оксамит або щільна тканина денім.

Перетяжка керма — це окрема послуга. Робота з перетяжки керма виконується повністю вручну. У колір керма можна перетягнути ручку перемикання швидкостей. Якщо ви любите оригінальні рішення, кермо можна зробити комбінованим, тобто з декількох кольорів шкіри, з перфорованої шкіри, або прошити нитками контрастного кольору. Можна навіть замовити вишивки на підголівниках, сидіннях або практично будь-яких елементах. Виконання такого замовлення потребують більше часу. Якщо від старості або з іншої причини відклеїлась тканина на стелі — не турбуйтеся. Це теж можна виправити. За день майстри знімуть стелю і обклеють її новою тканиною!

Надаємо комплекс послуг по переобладнанню автомобілів. Переобладнуємо вантажні фургони у пасажирські автобуси, кемпери, катафалки.

Встановлення скла та люків, перешиття сидінь тканиною, вінілом, алькантарою та натуральною шкірою. Встановлення та заміна сидінь на нові та більш комфортні.

Чекаємо на зустріч з Вами!

 

Популярные марки и модели

Kia

SportageSorentoNiro

BMW

X1X3X5

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraVitara SSX4

Ford

FiestaEdgeKuga

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMegane

Peugeot

2083083008

Skoda

SpacebackRapidOctavia

VW

PassatTiguanTouareg

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4.
.