Автосервис на Южном

Автосервис на Южном

Львів, вул. Щирецька 36, ТВК "Південний"
Пн - Пт: 09:00 - 19:00
Ещё 1

 

Компанія  СТО «Україна ЛВ-ТУР» створена в  1999 році  і на сьогоднішній день  є однією  з  лідерів у сфері сервісу і технічного обслуговування  автомобілів  таких марок як: Mersedes, Audi, BMW, Toyota, Lexus, Volkswagen, Porsche, Skoda, Seat, Mitsubishi,  Suzuki та багатьох інших. 

Високий професіоналізм співробітників, поступове  впровадження нових технологій діагностики та ремонту автомобілів, з  використанням  тільки  оригінального обладнання, а так само постійні інвестиції  у «майбутнє» компанії та індивідуальний підхід  до кожного клієнта, роблять нашу компанію надійною для клієнтів.

Постійна наявність оригінальних запчастин і оперативність роботи відділу запчастин  дозволяє максимально прискорити процес обслуговування, роблячи його якісно швидким і вигідним для клієнтів нашого сервісу.

Колектив СТО компанії нараховує більше  50 -ти чоловік. Наші майстри постійно проходять курси підвищення кваліфікації, всі співробітники мають багаторічний досвід роботи з автомобілями різних марок.

Сервісний центр  СТО «Україна ЛВ-ТУР» - це сучасне високотехнологічне підприємство, що надає широкий спектр послуг, пов'язаних з ремонтом автомобілів та обслуговуванням автомобілів будь-яких моделей:

- Діагностика та ремонт двигуна

- Діагностика та ремонт кондиціонера

- Діагностика та ремонт ходової частини автомобіля

- Діагностика  електрообладнання

- Ремонт МКПП І АКПП

- Кузовний ремонт

- Малярний цех

- Шиномонтаж  і т. д.

 

Крім усього іншого наш автосервіс надає широкий спектр додаткових послуг які характерні кожній СТО, починаючи з миття автомобіля і закінчуючи установкою всілякого обладнання. Крім того, ми пропонуємо своїм клієнтам проведення робіт по зовнішньому та внутрішньому тюнінгу автомобілів. Також варто відзначити, що в разі необхідності ви можете придбати у нас оригінальні автозапчастини від найвідоміших виробників.

Робота нашого автосервісу орієнтована на максимально якісне обслуговування клієнтів. На нашій СТО ви знайдете професіоналів високого рівня з багаторічним досвідом роботи, які в найкоротші терміни проведуть детальну діагностику вашого автомобіля з використанням найсучаснішого обладнання та програмного забезпечення. Ми запропонуємо Вам нестандартні підходи до вирішення різних проблем, а Ви зможете підібрати найбільш оптимальний варіант проведення ремонтних робіт. Ми проводимо ремонт та обслуговування автомобілів в суворій відповідності до вимог заводів-виробників і особливостей експлуатації транспорту на наших дорогах.

Наш автосервіс володіє всіма необхідними інструментами та обладнанням для виконання робіт будь-якої складності, а повноцінна комп'ютерна діагностика автомобілів дає гарантію того, що наші фахівці обов'язково виявлять і відремонтують будь-яку несправність. Такий підхід дозволяє усувати всі дефекти з незмінною якістю і наданням гарантії на ремонт, і супутні послуги.

 

Популярные марки и модели
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4© 2022 Автобазар™– Купить новое авто или продать бу с пробегом в Украине

.
.