СТО "МакАвто"

СТО "МакАвто"

Чернівецька область с. Мамаївці, вул. Шевченка 226
Понеділок-П'ятниця 8 - 20
Субота 8 - 18
Неділя вихідний
Сайт компании

Кожен автомобіліст дбає про своє авто: своєчасний техогляд, заміна складових, що зношуються та діагностики систем - все це дозволяє тримати машину в належному стані. Серед найважливіших вузлів авто, за якими потрібно стежити виділяються: двигун, ходова частина, міст та коробка передач. Саме цими проблемами займається майстерня МАК-АВТО.

Ходова частина представляє собою сукупність систем, які гарантують надійність, маневреність та контроль над транспортним засобом на дорозі, вона розподіляє навантаження на опорні елементи та забезпечує з`єднання коліс та корпусу авто, знижуючи вібрацію та адаптуючись до рельєфу дорожнього покриття, зчіплюючи машину з ним. Саме ходова частина піддається найбільшому тиску и найшвидше зношується, тому потребує особливої уваги власника. Про несправність ходової можуть свідчити: Сторонні шуми та вібрації при русі; Нестійкість та часткова втрата контролю над авто на високій швидкості; Люфт керма; Занадто довгий гальмівний шлях; Передчасне спрацювання системи ABS при гальмуванні на нерівній дорозі. Для того, аби вберегти власне авто у гарному стані, автосервіс пропонує здійснювати профілактичну діагностику, яка дозволить виявити несправності.

Діагностика ходової мерседес – сучасний запобіжний захист вашого авто. Її слід проводити раз на кожні 10-15 тисяч км, що були проїхані. Діагностика ходової частини включає в себе: Перевірку стану пружин, амортизаторів, опорних чашок; Перевірку на відсутність люфту в шарових опорах та кермовій системі; Перевірку сайлентблоків та інших вузлів ходової частини; Тестування підшипників; Перевірку елементів приводу та герметичності гальмівної системи; Виявлення ступеню зносу амортизаторів, барабанів, шлангів та гальмівних колодок. Своєчасна діагностика дозволить водієві уникнути проблем з підвіскою. У випадку, якщо стан системи не є прийнятним, ремонт ходової частини необхідний. Найчастіше ремонту підлягають елементи, які швидко зношуються або пошкоджуються при русі поганими дорогами: Задня підвіска; Передня підвіска; Амортизатори та пружини; Стійки; Сайлентблоки, шарові опори, підшипники та інші складові.

Двигун – це серце авто. Він є джерелом механічної енергії, необхідної для руху і забезпечує економічність, динаміку, плавність ходу та екологічність авто. Найважливішими показниками несправності двигуна є: Нестабільна робота двигуна виявляється через сканування діагностичним приладом, що оперує числовими знаками і вказує на певні невідповідності в роботі; Активні індикатори тиску, рівня масла або роботи двигуна; Сторонні шуми під час руху; Аромати вихлопів в салоні авто; Надмірна кількість диму або пару, що виходить з вихлопної труби. Діагностику систем двигуна здійснюється за показниками: працездатності електронних блоків управління; стану електричних ланцюгів; подання палива; тиск мастила; компресії всередині циліндрів. Т

ож, ремонт двигуна мерседес може включати: Ремонт системи подання палива; Розточку циліндрів; Шліфування валів; Заміну клапанів. Коробка передач здійснює передачу крутного моменту від мотора до ведучих коліс. Показниками її несправності слугують: Шуми під час перемикання передач; Сторонні вібрації під час руху; Незадовільна робота в умовах частої зміни гальмування та газу (корки); Застосування сили при переключенні передач.

Наша майстерня Мак-Авто зробить ремонт коробки передач мерседес на самому сучасному обладнанні руками самих кваліфікованих атестованих робітників. Ремонт коробки передач передбачає попереднє тестування авто на наявність проблем і ремонт, або заміну елементів: Еластичної муфти; Підшипників; Приводних валів; Хрестовини; Прокладок КПП; Пильників та сальників. Міст авто з`єднує між собою колеса однієї осі, які є опорою для остова транспортного засобу. Основний показник його несправності – шум у редукторі.

Ремонт моста мерседес передбачає повний розбір, заміну елементів, як-то кожухів, редуктору або диференціалу. З виявленням існуючих проблем вам допоможе комп`ютерна діагностика авто, яка здійснюється за допомогою спеціального обладнання і спрямована на викриття несправностей авто та оцінки технічного стану вузлів та агрегатів автомобіля. Кінцевою метою діагностики є формулювання та виведення сутності дефектів та причин їх виникнення.

Автосервіс МАК-АВТО пропонує вам свої послуги з комп`ютерної діагностики та ремонту складових двигуна, мосту, коробки передач та ходової вашого авто.

Популярные марки и модели

Kia
Kia

SportageSorentoNiro

BMW
BMW

X1X3X5

Mazda
Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki
Suzuki

VitaraVitara SSX4

Ford
Ford

FiestaEdgeKuga

Mitsubishi
Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault
Renault

DusterCapturMegane

Peugeot
Peugeot

2083083008

Skoda
Skoda

SpacebackRapidOctavia

VW
VW

PassatTiguanTouareg

Mercedes-Benz
Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota
Toyota

CorollaCamryRAV 4

Продажа авто и спецтехники на АвтоБазарКупить б/у авто на ab.uaКупить новый автомобиль на avtobazar.
.
.
.
.