"Колос-Авто" СТО Suzuki

"Колос-Авто" СТО Suzuki

Черкаси, вул. Смілянська, 153
Пн.-пт.: з 09:00 до 18:00
Сб.: з 09:00 до 15:00
Нд.: вихідний
Сайт компании
Записаться на СТО

 Наша головна мета - надійність і безпека Вашого автомобіля, Ваш комфорт і впевненість у будь-яких ситуаціях. Наше СТО являє собою сучасний сервісний центр. На СТО встановлено підйомники провідних фірм-виробників автосервісного устаткування для загальноремонтних робіт. Комп'ютерна діагностика проводиться за допомогою спеціального обладнання SUZUKI SDT-II нового покоління, яке дозволяє виявити всі негаразди не тільки в управлінні двигуном, але і в інших навігаційних системах - ABS, ESP, підігріві сидінь, кодуванні іммобілайзірів і навіть перепрограммировании блоків управління двигуном. Капітальний ремонт двигунів відбувається з використанням найбільш передового обладнання.

Ремонтні роботи виконуються у суворому дотриманні вимог заводу виробника і з застосуванням спеціального інструменту, який постійно поповнюється з виведенням на ринок нових моделей автомобілів Suzuki.

ДО ВАШИХ ПОСЛУГ: комплексна діагностика двигунів ультразвукова чистка інжекторів поточний ремонт агрегатів, вузлів і систем автомобіля діагностика, технічне обслуговування і ремонт ходової частини автомобіля Suzuki з використанням спеціального інструменту і діагностичного устаткування, рекомендується заводом-виробником проточка гальмівних дисків на автомобілі спеціальним технологічним обладнанням шиномонтаж і балансування коліс регулювання кутів установки коліс на комп'ютерному стенді з застосуванням постійно оновлюваною базою даних заводу виробника діагностика і заправка автомобільних кондиціонерів коригування геометрії світла фар встановлення додаткового обладнання (тонування, CD, DVD, монтаж електронної і механічної охоронної системи, навігації, шумоізоляції салону, комплектів гучного зв'язку, паркувальних систем та ін) мийка автомобілів, вузлів і агрегатів, хімчистка салону, нанесення захисного шару на лакофарбове покриття автомобіля оригінальні запасні частини від виробника в широкому асортименті зі складу прийом замовлень на поставку оригінальних запасних частин.

Популярные марки и модели

Kia
Kia

SportageSorentoNiro

BMW
BMW

X1X3X5

Mazda
Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki
Suzuki

VitaraVitara SSX4

Ford
Ford

FiestaEdgeKuga

Mitsubishi
Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault
Renault

DusterCapturMegane

Peugeot
Peugeot

2083083008

Skoda
Skoda

SpacebackRapidOctavia

VW
VW

PassatTiguanTouareg

Mercedes-Benz
Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota
Toyota

CorollaCamryRAV 4.
.
.
.
.